Barbara Kurdej-Szatan (34 l.) jest jedną z gwiazd jesiennej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Liczne zobowiązania zawodowe sprawiły, że aktorka musiała przerwać przygotowania do tanecznego show Polsatu.

Już 13 września rusza kolejna edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W show udział weźmie m.in. Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka od tygodnia nie pojawiła się jednak na próbie. Nie miała wyboru, bo ma liczne zobowiązania zawodowe i podpisane wcześniej kontrakty sprawiły, że musiała przerwać treningi z Jackiem Jeschke (28 l.) i wyjechać za granicę.

– Basia aktualnie przybywa za granicą. Musi dokończyć rozpoczęte projekty przed startem „Tańca z Gwiazdami”. Nagrywa tam film, który pojawi się w kinach na początku przyszłego roku. Wiem, że w garderobie non stop ćwiczy układ do pierwszego odcinka. Jest w stałym kontakcie ze swoim trenerem, który podsyła jej opis ćwiczeń do wykonania przed snem. Wraca do Polski w tym tygodniu – powiedział informator Pomponika.

Kurdej-Szatan tańczy z Jackiem Jeschke!

Kurdej-Szatan bardzo chciała nauczyć się tańczyć. Teraz jej marzenia się spełniają. Gwiazda ma szczęście, gdyż trafiła na bardzo doświadczonego tancerza z licznymi sukcesami na koncie – Jacka Jeschke. Reprezentuje on najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich, jest sześciokrotnym mistrzem Polski w tańcu towarzyskim. Na koncie ma także zwycięstwo w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W talent show Polsatu zwyciężył w parze z Anną Karczmarczyk (28 l.).

źródło: se.pl