Nawet lekarze nie dowierzali. W 9 minut urodziła sześcioraczki

Ciąża bez wątpienia nie jest łatwym przeżyciem dla kobiety, ale wizja zostania matką potrafi wynagrodzić wszystkie nieprzyjemności i ból. W tym przypadku możemy mówić o prawdziwym rekordzie, bowiem matka w 9 minut urodziła aż szóstkę maluchów! Nawet lekarze nie mogli uwierzyć w to, co widzieli.

Ciąża dla wielu kobiet jest stanem bardzo długo wyczekiwanym. Wychowywanie dziecka i obdarowanie go swoją miłością to marzenie milionów pań na całym świecie. Jednak problem może się pojawić, gdy na świat ma przyjść nie jedno, nie dwójka, a cała szóstka małych pociech. Wiele kobiet podczas ciąży ma całą masę nieprzyjemnych dolegliwości.

Wliczają się w to między innymi puchnące nogi, mdłości czy bóle kręgosłupa. Ciężko sobie nawet wyobrazić, co musiała czuć Amerykanka Thelma Chiaka, która w swoim brzuchu nosiła aż sześcioro dzieci. Matka już urodziła, a jej poród zaskoczył wszystkich.

Ciąża z niecodziennym finałem

Poród w przypadku pierworódki, czyli kobiety, która rodzi swoje pierwsze dziecko, może być naprawdę bardzo długi. Samo uzyskanie pełnego rozwarcia może w takim wypadku potrwać nawet 12 godzin, a przecież to dopiero początek całego porodu. Trzeba jeszcze urodzić dziecko, potem łożysko, a na koniec powoli dochodzić do siebie po gigantycznym wysiłku. W tym miejscu warto wspomnieć, że każdej kobiecie, która przez to przeszła, należy się ogromny szacunek.

Jednak poród Thelmy bez wątpienia nie należał do normalnych. Na szczęście nie chodzi o stan zdrowia dzieci, bo poza trochę zbyt niską wagą, maluchom nic nie dolega. Jednak zdziwienie ludzi na całym świecie wzbudziło tempo, w jakim się urodziły.

W przypadku, kiedy inne kobiety całymi godzinami rodzą jedno dziecko, tak Thelma wydała na świat całą szóstkę w zaledwie 9 minut. Szczerze mówiąc, wydaje się to co najmniej nieprawdopodobne. Kobieta urodziła w The Woman’s Hospital of Texas w stanie Houston i nawet lekarze nie mogli uwierzyć w to, co się właśnie tam wydarzyło.

źródło: pikio.pl

Share