Myślała, że ich małżeństwo jest jak z bajki. Po latach dowiedziała się, co ukrywa jej mąż

Mąż i żona żyli szczęśliwie przez wiele lat. Było to szczere, kochające się małżeństwo. Jednak pewnego dnia kobieta dowiedziała się rzeczy, która na zawsze zmieniła jej sposób parzenia na małżonka. To wstrząsający sekret.

Mąż tej kobiety miał pewną tajemnicę, która będzie mu towarzyszyć do końca życia. Żyli ze sobą, w szczęśliwym małżeństwie przez wiele lat. Jednak gdy w końcu prawda wyszła na jaw, kobieta stwierdziła, że to dla niej zbyt wiele. Nie wiedziała co zrobić. Jej sytuacja naprawdę była niezwykle trudna. Po tak wielu latach dowiedziała się tego, co tak bardzo ukrywał przed światem jej mąż.

.

Sekrety w związku nie powinny istnieć, aby był on szczęśliwy. Mówi się, że szczerość to podstawa. Trudno jednak wyobrazić sobie reakcję żony, która w trakcie trwania małżeństwa i wspólnego wychowywania dziecka, dowiaduje się, że jej mąż ma także inne dzieci. Już to jest trudne do zrozumienia, a co dopiero, gdy okazuje się, że ma ich… 47.

Mąż trzymał to w sekrecie. Dowiedziała się po latach

Ze swojej historii postanowiła zwierzyć się pewna internautka. Jak się okazuje, jej mąż już na samym początku ich związku otwarcie i szczerze przyznał, że w przeszłości był dawcą nasienia. Kochała go, a on ją. Mogła się z tym pogodzić. Nie drążyła tematu i nie pytała, ile dzieci mogło się z jego plemników urodzić.

– Jesteśmy małżeństwem od ośmiu lat i mamy jedno dziecko. Kiedy zaczęliśmy się spotykać on od razu postawił sprawę jasno i powiedział, że w przeszłości był dawcą nasienia. Nigdy nie pytałam go o to, dla ilu dzieci w związku z tym jest ojcem, ale zakładałam, że dla kilku.

Gdy spytałam go o to kilka tygodni temu powiedział, że niedawno dostał informację z kliniki, że ma 47 dzieci (…) Czy powinnam rozwieść się z mężem, mimo tego, że od początku był dla mnie szczery? – pyta kobieta, cytowana przez portal „popularne.pl”.

Historia poruszyła wiele osób. Trudno zaprzeczyć, że kobieta jest w bardzo trudnej sytuacji. Jednakże – co sama przyznaje – sama jest sobie winna, gdyż nigdy wcześniej o to nie pytała. Inni internauci wskazują, że mąż był w tym przypadku niezwykle szczery, a przez winę kobiety może rozpaść się małżeństwo.

Sama żona przejmuje się najbardziej tym, że wszystkie te dzieci w wieku 18 lat będą mogły skontaktować się z ojcem.

źródło: pikio.pl

Share