Miał koszmary, modlił się za życie córki, ale wszystko wskazuje na to, że na szczęście Jarosław Wałęsa może w końcu odetchnąć.

Na najnowszych zdjęciach jego rodzina wygląda po prostu kwitnąco. A mała Lea, która w marcu miała operację serduszka, jest teraz wulkanem energii!

W marcu tego roku media obiegła smutna informacja. Jarosław Wałęsa, syn byłego prezydenta i noblisty, poinformował, że jego maleńka córeczka Lea jest ciężko chora. Miała zaledwie połowę serduszka i niezbędna była skomplikowana operacja.

– Mam same koszmary, że coś się może wydarzyć złego… Myślę o tym, ale liczę, że będzie dobrze – zwierzał się w mediach Jarosław Wałęsa.

Na szczęście operacja się udała, a wnuczka byłego prezydenta wraca do zdrowia. W kwietniu 8-miesięczna wówczas Lea została wypisana ze szpitala i wraz z całą kochającą rodziną wróciła z Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu do trójmiejskiego domu.

Blisko pół roku po operacji – Lea Wałęsa jest okazem zdrowia i wulkanem energii, co zresztą widać na rodzinnych fotografiach Wałęsów. A najbliżsi w komplecie to przecież największy skarb, czego Jarosław, Lea, Wiktor i Ewelina są najlepszym przykładem.