Jeszcze nie tak dawno Michał Wiśniewski musiał skrupulatnie wyliczać każdy grosz, a jego priorytetowymi wydatkami była spłata długów. Wiele wskazuje na to, że gwiazdorowi udało się stanąć na nogi, bowiem jego nowe auto kosztuje prawdziwe krocie.

Michał Wiśniewski nie omieszkał pochwalić się swoim nowym autem. Jeszcze kilka miesięcy temu media aż huczały od informacji o kolosalnych długach piosenkarza, które stawiały wielki znak zapytania nad jego dalszym losem. Mimo ogromnych pieniędzy, jakie stracił, nie zamierzał rezygnować ze swojej wypasionej wilii. Jego ostatnia publikacja w mediach społecznościowych udowadnia, że wcale nie było to konieczne, a on sam najwyraźniej uporał się już z problemami.

Michał Wiśniewski chwali się autem za 1,5 miliona złotych

Kilka dni temu na Instagramie lidera Ich Troje pojawił się krótki filmik prosto z wnętrza luksusowego Rolls Royce’a Ghost. Jak wiadomo, na takie cacko stać tylko najbogatszych, bowiem jego ceny zaczynają się od 1,5 miliona złotych. Szczęśliwi posiadacze tego auta mogą liczyć nie tylko na wiele udogodnień, ale również oryginalnych elementów, które uczynią ich auto jeszcze bardziej niepowtarzalnym. Mowa między innymi o: mini lodówce, spersonalizowanej skórzanej tapicerce, światełkach na suficie imitujących gwieździste niebo i wiele innych.

Wiśniewski nie zdradził zbyt wiele szczegółów z wnętrza swojego samochodu, bowiem mogliśmy zobaczyć jedynie kierownicę oraz wielki wyświetlacz, na którym z łatwością można dostrzec piosenkę, jakiej wówczas słuchał gwiazdor. Chyba nikogo nie zaskoczy fakt, iż był to numer z repertuaru Ich Troje „Kochaj mnie kochaj”. Ponadto Michał podpisał swoje nagranie w bardzo wymowny sposób.

– Tak się bawi szlachta – czytamy.

Co na to fani?

Obserwatorzy byłego męża Dominiki Tajner nie mogli odmówić sobie kilku komentarzy. Niektórzy swoją uwagę zwrócili głównie na piosenkę, a inni na nieziemsko drogi samochód.

-Panie Michale jak to się robi ,że po ogłoszeniu upadłości konsumenckiej żyje się na takim poziomie i nadal ma się dużo kasy? – dopytuje fan.

– Kocham dobre, stare Ich Troje – czytamy.

– Emm czy to nie tak, że byłeś zadłużony a teraz jeździsz Rolls Royce’em? – pisze obserwator.

– Zasypiałam przy tej piosence i przy wszystkich innych, gdy byłam dzieckiem – wyznaje internautka.

View this post on Instagram

Tak się bawi szlachta ! @rollsroycecars

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Źródło: pikio.pl