Michał Szpak: „Zdarza mi się, że podrywają mnie faceci.” Wokalista zdradził szczegóły

Michał Szpak to jedna z najbardziej wyrazistych postaci w polskim show-biznesie. Jego oryginalna uroda, burza włosów i odważne stroje od razu przyciągają wzrok – jak się okazuje, niezależnie od płci! Muzyk przyznał, że bywało, że podrywali go mężczyźni, którzy wzięli go… za kobietę!

Artysta rzeczywiście może poszczycić się dość androgeniczną urodą – ma delikatne rysy twarzy, długie włosy, a do tego nie boi się rzucających się w oczy ubrań we wszystkich kolorach tęczy. Choć dziś dużo trudniej pomylić go z kobietą ze względu na jego bujny zarost, przyznał, że w przeszłości zdarzały mu się takie sytuacje.

Styl Michała Szpaka wzbudzał kontrowersje

Piosenkarz zadebiutował w programie X Factor, gdy miał tylko 21 lat. Jego subtelna uroda w połączeniu z długimi włosami, biżuterią i makijażem wzbudziła wówczas wiele kontrowersji. Choć artyści często mają bardzo kolorowy, sceniczny wizerunek, Szpak w 2011 roku pozostawał jedną z odważniejszych osób w muzyce, jeśli chodzi o styl.

– Muszę was rozczarować, nie jestem transwestytą. Gdybym był, nie miałbym oporów, żeby się do tego przyznać. Jestem metroseksualny. Wszystkie ciuchy, które noszę, są męskie. Męskie są ozdoby i biżuteria, które mam na sobie. Tylko że jest tego dużo, a ludzie nie są przyzwyczajeni – wyjaśnił piosenkarz w wywiadzie z Vivą sprzed lat.

Michał Szpak był mylony z kobietą

Michał Szpak nie nosił wówczas zarostu, na pierwszy rzut oka można więc było pomylić się i wziąć go za piękną kobietę! Artysta przyznał, że zdarzały mu się sytuacje, w których mężczyźni rzeczywiście się mylili – nigdy jednak nie uważał tego za powód do wstydu!

– Maluję się, bo lubię kształt malowanego oka. Jest wtedy bardziej wyraziste, można je dostrzec. Mam androgeniczną urodę. Dlatego ludzie mylą mnie z kobietą – opowiadał w rozmowie z Vivą – Zdarza mi się, że podrywają mnie faceci. Stawiają drinki przy barze, zaczepiają. Obracam sytuację w żart. Każdy ma prawo się pomylić.

Gwiazdor przez te wszystkie lata udowodnił, że jego styl jest autentyczny – od czasu, gdy pojawił się w mediach, wciąż zaskakuje nas kolejnymi szalonymi kreacjami. Choć pozostał wierny długim włosom, dziś nosi zarost, który utrudnia pomylenie go z kobietą!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

.

Michał Szpak słynie z kolorowego, bezkompromisowego wizerunku

.

Kilka lat temu wyglądał dużo delikatniej, przez co często był mylony z kobietą!

.

Tak piosenkarz wyglądał, gdy pierwszy raz zobaczyliśmy go w telewizji. Można się pomylić?

źródło: lelum.pl

Share