Michał Szpak i Roksana Węgiel razem? „Jestem nią zachwycony”

Michał Szpak to jedno z najbardziej znanych nazwisk polskiego showbiznesu. Od jakiegoś czasu bardzo głośno jest również o Roksanie Węgiel. Wiemy, że tych dwoje coś łączy!

Zarówno Szpak jak i Węgiel swoje największe sukcesy odnosili na Eurowizji. Michał zajął 8. miejsce w 2016 roku, a zachwyt w Polsce wzbudziło jego uznanie wśród europejskiej publiczności.

Roksana Węgiel triumfy święciła nieco później – w 2018 roku wygrała dziecięcą wersję Eurowizji.

Okazuje się, że tych dwoje łączy więcej, niż myśleliśmy. Po pierwsze obydwoje pochodzą z Jasła. Po drugiej, Roksana wzięła ostatnio udział w koncercie Michała Szpaka jako support. Co więcej, okazuje się, że muzyk jest zachwycony młodą wokalistką i bardzo jej kibicuje.

– Ja jestem nią zachwycony. Zresztą jesteśmy z jednego miasta i trzymam za nią olbrzymie kciuki, tak bardzo, bardzo mocno. Zresztą mieliśmy okazję zagrać na jednej scenie, Roksana mnie supportowała i przyznam, że Jasło opanowuje Polskę, z czego jestem bardzo dumny. Niezwykle utalentowana dziewczyna, życzę jej wielu sukcesów i jestem szczęśliwy, że może rozwijać swoją pasję i może spełniać swoje marzenia – mówił Szpak.

Niewykluczone, że tych dwoje niebawem stworzy muzyczny duet. Ja nie mówię nie. To jest wspaniały wokal i myślę, że można byłoby w przyszłości o tym pomyśleć – ocenił Szpak.

źródło: „pikio.pl”

Share