Meghan Markle podzieliła się ze światem radosną nowiną. Gratulacje spływają z całego świata

Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami nieco ponad miesiąc temu, dzieląc się wiadomością z całym światem. Z tej okazji z każdego zakątku globu spływają gratulacje. Książę i księżna Sussex zdecydowali się odpowiedzieć na ciepłe słowa fanów.

Meghan Markle urodziła syna kilkadziesiąt dni temu, a po kilku chwilach cały świat mówił już o najmłodszym członku rodziny królewskiej. Syn księcia i księżnej Sussex był tematem dyskusji publicznej w Wielkiej Brytanii przez ostatnie kilka miesięcy, a jego narodziny ostatecznie zakończyły wszelkie spekulacje.

Wiele osób spodziewało się, że dziecko może nazywać się Diana po zmarłej tragicznie matce Harry’ego, jednak narodziny chłopca zakończyły dyskusję.

.

Rodzina królewska błyskawicznie podzieliła się wspaniałą wiadomością na Facebooku i w innych mediach społecznościowych, w związku z czym pojawiło się mnóstwo gratulacji kierowanych w stronę młodych rodziców. Meghan i Harry zdecydowali odpowiedzieć wszystkim tym, którzy przesyłali im gratulacje. Chcieli to jednak zrobić w szczególny sposób.

Meghan Markle podzieliła się ze światem radosną nowiną

Po narodzinach dziecka z całego świata zaczęły spływać gratulacje kierowane do młodych rodziców. Ci nie mieli do tej pory okazji, by odpowiedzieć na słowa zarówno od przywódców państw na świecie, jak i zwykłych ludzi. Okazja do zrobienia tego nadarzyła się dopiero teraz. Wiele osób z pewnością nie zapomni sposobu, w jaki odwdzięczyła się para książęca.

Wszystko przez to, że tysiące sympatyków rodziny królewskiej postanowiły zastosować się do apelu Meghan Markle i księcia Harry’ego sprzed kilku miesięcy, by przeznaczyć pewną kwotę na fundacje wskazane przez młodych rodziców. Teraz oboje stwierdzili, że podziękują każdemu za tak wspaniały gest, dzięki któremu fundacje będą mogły liczyć na pomoc.

Meghan Markle odpowiada na gratulacje z mężem

Tysiące osób, które w korespondencji wysłali młodym rodzicom gratulacje, uzyskało odpowiedź, która została przez nich zlecona. Za wysłanie pism odpowiedzialna była jedna ze służących.

Źródło: pikio.pl

Share