Mąż wysłał do żony przepraszającą wiadomość. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu

Mąż pracujący za granicą i żona wychowująca dzieci w domu to nadal dość często spotykany model rodziny. Mężczyźni często czują się w obowiązku, aby być głową rodziny i osobą, która utrzymuje cały dom. Reakcja żony na informację, że partner nie wyśle jej tym razem żadnej gotówki do kraju, zaskoczyła i rozbawiła wszystkich.

Mąż przez dużą część społeczeństwa nadal jest uważany za osobę, która powinna wziąć odpowiedzialność za stabilność finansową całej rodziny. Mężczyźni często decydują się na wyjazd z kraju w poszukiwaniu lepszej pracy. Przedstawiamy historię, w której mąż nie sprostał oczekiwaniom, jeżeli chodzi o wkład finansowy w domowy budżet. Reakcja żony rozbawi każdego.

.

Mąż wysłał przepraszającą wiadomość

Mąż i żona powinni wspierać się w swoich działaniach. Sytuacja, która zdarzyła się Joli i Staszkowi dowodzi tego, że poczucie humoru w związkach, to niezwykle ważna rzecz.

Staszek wyjechał do pracy za granicą, żeby zapewnić lepszy byt swojej rodzinie. Gdy mężczyźnie nie udało się zarobić tyle, ile planował, postanowił napisał przepraszającą wiadomość do swojej żony. Ona zareagowała na nią w bardzo zabawny sposób.

Reakacja żony rozbawi każdego: „Dziękuję za 100 całusów, a poniżej lista kosztów”

Staszek wysłał do Joli wiadomość w celu załagodzenia gniewu żony.

– Kochanie, nie mogę wysłać ci wypłaty w tym miesiącu, więc przesyłam 100 całusów. Jesteś moim skarbem – napisał mężczyzna.

Gdy kobieta dowiedziała się, że mąż nie wyśle jej w tym miesiącu pieniędzy postanowiła się na nim zemścić w zabawny sposób. Jola odwołując się do słów Staszka, przedstawiła mu cennik, który z pewnością nie ucieszył męża.

– Mój najukochańszy, dziękuję za 100 całusów, poniżej jest lista kosztów… – zaczęła list kobieta.

Później skupiła się już na liście wydatków i zasugerowała, że w takim razie ona też będzie płacić wszystkim za usługi całusami. Wypisała, że mleczarz dostarczy mleko za 2 całusy, elektryk natomiast za swoje usługi weźmie 7 całusów. Jeżeli chodzi o właściciela sklepu, to kobieta zasugerowała, że musiała dać dużo więcej niż niewinnego całusa. Podliczyła również, że na inne rzeczy musiała jeszcze wydać 40 całusów.

– Nie martw się o mnie, mam jeszcze 35 całusów i mam nadzieję, że to mi wystarczy do końca miesiąca. A jak zabraknie to mam przecież jeszcze zupełnie niezły tyłek w zanadrzu – zakończyła swój list kobieta.

Reakcja kobiety na zachowanie męża rozbawiła internautów i na pewno zainspirowała mężczyznę do większych starań w dziedzinie zarabiania pieniędzy.

źródło: pikio.pl

Share