Marta Kaczyńska wyprowadziła się od męża! I obawia się o jego kontakty z dziećmi!

O nowym związku Marty Kaczyńskiej z Piotrem Zielińskim śmiało można powiedzieć, że są małżeństwem na odległość. Para nie mieszka razem. Jak sobie radzą?

Kaczyńska mieszka wraz z dziećmi w Sopocie. Obecny małżonek, z którym Marta wychowuje wspólnego syna Stasia i dwie córki z poprzednich związków, pracuje w Warszawie. Co za tym idzie, widzą się tylko weekendami, a więc czasu na celebrowanie swojej miłości jest niewiele.

Zobacz także: NIELETNIA UCZESTNICZKA „TOP MODEL” W CIĄŻY? MAMY KOMENTARZ NIKOLI!

Jak podaje jeden z informatorów  „Dobrego Tygodnia” para niezbyt dobrze sobie radzi. Rozłąka może mieć poważny wpływ na kontakt ojca z dziećmi.

– „Zamartwiała się, że mąż nie ma okazji obserwować postępów małego Stasia. Nie chciała, by umknęło mu, jak chłopiec uczy się chodzić, wypowiada pierwsze słowa” – wypowiedziała się jedna z osób z bliskiego otoczenia pary.

Zobacz także: CZY TO JEST NAJBARDZIEJ NIEGOSPODARNE MIASTO W POLSCE? WYDALI 60 TYSIĘCY NA… POIDEŁKO!

Sam Zieliński stara się spędzać jak najwięcej czasu z rodziną.

– „Nawet w środku tygodnia wsiada w auto i bez wahania pokonuje 350 kilometrów. Pragnie być blisko ukochanej. Zwłaszcza teraz, gdy rozpoczął się rok szkolny i Marta musi więcej uwagi poświęcić dziewczynkom. Pragnie ją odciążyć w rodzicielskich obowiązkach” – zaznacza informator.

Związek na odległość może też posłużyć parze. Po rozłące rodzina Kaczyńskiej będzie bardziej doceniać wspólne chwile.

źródło: „kobieta.wp.pl”

Share