Marta Kaczyńska podjęła decyzję! Ma dość, chce zmian

Marta Kaczyńska w tym roku wywróciła swoje życie dosłownie o 180 stopni. Jednak teraz podjęła decyzję, o której mówi cała Polska.

Marta Kaczyńska w mediach pojawiała się niczym królik z kapelusza. Gdy tylko jakiś temat z nią związany przycichał, to natychmiast pojawiał się kolejny, a trzeba przyznać, że w tym roku trochę ich było. Bez wątpienia najgłośniejsze to jej trzeci ślub oraz narodziny trzeciego dziecka, tym razem syna.

Media te tematy wałkowały na wszelkie możliwe sposoby. Nie można też zapominać o felietonach bratanicy prezesa PiS, które wywołały niemałe kontrowersje wśród Polaków. Jednak teraz słuch po niej zaginął.

Marta Kaczyńska nie daje znaków życia

Nie ulega wątpliwości, że Kaczyńska ma teraz naprawdę dużo na głowie. Wychowanie i opieka nad małym dzieckiem to niezwykle zajmujące zajęcie, w którym nie możemy powiedzieć, że idziemy na przerwę. Musimy pozostawać na posterunku 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

Przez to początkowo nikogo za bardzo nie zdziwiło, gdy na początku tego miesiąca Marta Kaczyńska przestała publikować kolejne zdjęcia na swoim profilu instagramowym. Dni jednak leciały i córka Lecha i Marii Kaczyńskich przestała się pojawiać również w mediach. Zrezygnowała dosłownie ze wszystkiego, a jej fani utracili z nią wszelki kontakt.

Ciężko powiedzieć co dokładnie było powodem podjęcia takiej, a nie innej decyzji, ale patrząc na to, jaka burza rozwinęła się wokół jej osoby, to raczej mało kto się dziwi, że szczególnie teraz potrzebuje chwilę odpoczynku i spokoju.

Odpoczynek od sławy

Śledzenie każdego jej kroku, analizowanie każdej linijki felietonu i zdjęcia wrzucanego na media społecznościowe musiało kiedyś dać o sobie znać. Dodatkowo zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a to czas, który powinniśmy spędzać z rodziną, a nie śledząc, co takiego tabloidy znowu odkopały na nasz temat.

Urlop od Internetu i mediów bez wątpienia wyjdzie jej na dobre i da więcej energii i czasu na opiekę i zabawę z dziećmi oraz chwile sam na sam z mężem.

źródło: pikio.pl

Share