Ludzie twierdzili, że jest dla niej za brzydki. Swoją metamorfozą zaskoczył wszystkich, a zwłaszcza ją

Podobno przeciwieństwa się przyciągają. Coś w tym musi być, a para, którą zaraz zobaczycie jest na to świetnym dowodem.

Clara Belle to jedna z tych kobiet, które zawsze wyglądają perfekcyjnie i świetnie się prezentują. Dobrze wie, co to jest styl i zna najnowsze trendy modowe i wizażowe.

.

Brandon… no cóż, moda nigdy nie należała do jego zainteresowań. Jeśli mowa o stylu, był on bardzo specyficzny. Rzadko ubierał się w coś innego niż jeansy i t-shirt. Od dawna nosił długie włosy i brodę. Wyglądało to wszystko bardzo niedbale.

.

Inni przyglądali się im bardzo powierzchownie, mijając parę na ulicy, zastanawiali się nad tym, co taka dziewczyna, jak Clara robi z kimś takim, jak Brandon.

Mężczyzna postanowił zaprosić Clarę pod zmyślonym pretekstem do programu telewizyjnego, gdzie pod okiem profesjonalistki podda się całkowitej metamorfozie. Jesteście ciekawi, jak zareagowała dziewczyna?

.

Nie kryła wzruszenia i miała do tego powód:

.

Niesamowite!

.

To jednak nie wszystko. Brandon miał dla swojej drugiej połówki jeszcze jedną niespodziankę. Kiedy wyszedł na środek już odmieniony, uklęknął przed ukochaną i zadał jej bardzo ważne pytanie. Pewnie domyślacie się o co chodziło. Poprosił ją o rękę.

.

.

.

Kobieta bez zawahania zgodziła się.

Źródło: polubione.com

Share