Lewandowski kupili mieszkanie w najdroższym budynku w Warszawie. Luksusowe wnętrza zwalają z nóg

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski kupili luksusowy apartament w najdroższym budynku w Warszawie. Zamieszkają drzwi w drzwi z Joanną Krupą. Gdzie mieści się ich mieszkanie i jak wygląda? Widok jest zabójczy, a wystrój bardzo luksusowy.

.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski zdecydowaną większość czasu spędzają w Monachium, ze względu na obowiązki zawodowe piłkarza. Posiadają również przytulny domek na Mazurach, gdzie spędzają wakacje. A gdzie zatrzymują się w trakcie pobytu w Polsce, którą odwiedzają regularnie?

Okazuje się, że para niedawno weszła w posiadanie naprawdę eleganckiego “gniazdka” w samym sercu stolicy. Nie jest tajemnicą, że oboje zarabiają prawdziwe kokosy, nic więc dziwnego, że na swoją “bazę operacyjną” w ojczyźnie wybrali tak prestiżową lokację, jak tylko się dało.

Dom Lewandowskiego znajduje się na Złotej 44 – w najdroższym, najbardziej luksusowym wieżowcu, jaki wybudowano w Warszawie. Apartament piłkarza i jego żony mierzy około 120 metrów kwadratowych i jest całkowicie skomputeryzowany. Za pomocą systemu HMS można sterować w nim klimatyzacją, żaluzjami, światłem czy ogrzewaniem, a to dopiero początek “bajerów”.

Pozwala ono również na zamówienie dowolnej usługi lub posiłku. Na piętro, na którym znajduje się mieszkanie, można dostać się za pomocą windy na kartę magnetyczną. W budynku jest także basen, sauna, SPA, a nawet przedszkole czy gabinet masażu.

Mieszkanie przypomina luksusowy hotel i to z najwyższej półki. Wielkie okna, dużo światła, widok na Pałac Kultury i Nauki, panorama miasta, fortepian. Starannie wykończone wnętrza utrzymane są w najlepszym standardzie. Nie brakuje doskonale wyposażonej kuchni czy miejsca do wspólnego spędzania czasu. Zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami.

Podoba wam się?

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Źródło: jastrzabpost.pl

Share