Do kuriozalnej sytuacji doszło na antenie TVP. W jednym z regionalnych kanałów odbyła się debata – choć trudno nazwać to „debatą”. Do studia zaproszono bowiem czterech polityków z… PiS.

O sytuacji informuje serwis Interia oraz Dziennik Wschodni. Wszystko miało miejsce na antenie TVP3 Lublin. Debata odbyła się w ramach programu „Tu i teraz – widzę, słucham, pytam”, prowadzonym przez samego dyrektora ośrodka Ryszarda Montusiewicza.

W studiu pojawili się Jacek Sasin, poseł i wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Krzysztof Michałkiewicz, wojewoda lubelski Przemysław Czarnek oraz wicemarszałek województwa Dariusz Stefaniuk. Wszyscy kandydują do parlamentu z list PiS!

Czy tak powinna wyglądać debata? „To program autorski i być może redaktor Montusiewicz miał koncepcję właśnie takiego podsumowania czterech lat tej kadencji” – ocenił Wojciech Żukowski, członek PiS, cytowany przez „Dziennik Wschodni”.

Dyskusja była bardzo dynamiczna, a wszystkim gościom udało się ustalić wspólne stanowisko –  polityka rządu PiS jest ich zdaniem wysoce korzystna dla mieszkańców ziemi lubelskiej…

źródło: „interia.pl”