Krzysztof Jackowski podjął się bardzo trudnego tematu podczas jednej ze swoich audycji. Zgromadzonym na swoim kanale widzom zdradził, że wie co dzieje się z człowiekiem po śmierci.

To wszystko dzięki opowieściom pewnego mężczyzny, który objawił mu się pewnego dnia.

Krzysztof Jackowski wyznał, że ma wiedzę na temat tego, co dzieje się z człowiekiem po śmierci. Wie, gdzie trafiamy, jak wygląda cała „przestrzeń”, która będzie nas otaczać.

Wszystkiego dowiedział się podczas jednej z „wizyt” Marka Rymuszko.

Krzysztof Jackowski miał kontakt z Markiem Rymuszko

Marek Rymuszko zmarł 22 lipca 2019 roku w wieku 71 lat. Był reporterem, pisarzem, publicystą i scenarzystą, a także założycielem miesięcznika „Nieznany świat”, którym kierował aż 29 lat – do swojej śmierci.

Teraz Krzysztof Jackowski twierdzi, że zmarły odwiedził go w półśnie i opowiedział wszystkie szczegóły na temat tego, co następuje po śmierci i jak wygląda „ten drugi świat”.

Jasnowidz z Człuchowa opowiada, że zobaczył twarz Marka Rymuszki, który przekazał mu, że „umieranie to jest wejście w siebie, w swoją świadomość, tam jest Twój świat, tu jest chwilowo złuda”. Krzysztof Jackowski jest przekonany, że zmarły chciał mu przekazać to, że na tamtym świecie jesteśmy obecni cały czas, a w obecnym miejscu jesteśmy na chwilę, „nasz rdzeń i my i tak jesteśmy na tamtym świecie”.

Kiedy człowiek umiera wraca do prawdziwego domu, a świat jest złudą

Krzysztof Jackowski podczas półsnu odczuł, że w psychice i ego znajduje się cały świat i wieczna rzeczywistość. Jest też zdania, że mimo „złudy” jesteśmy nadal złączeni z drugim światem przez własne wnętrze. Oprócz tego udało się uzyskać wiele informacji na temat tego, co dzieje się w momencie śmierci, kiedy „wyłączamy” swoją obecność.

– Jak wyglądała śmierć? Stałem nagle przed drzwiami do mojego mieszkania, ocknąłem się i wtedy wróciłem do prawdziwego domu! – opowiadał Jackowskiemu zmarły redaktor.

– Umieranie, to jest wejście w swoją krainę wyobraźni. W tym życiu nie zdajesz sobie sprawy z tego, że jesteś w tamtym świecie (…) Wszyscy jesteśmy wyobraźnią. Wówczas wracasz do świata wyobraźni (…) My nie idziemy do tamtego świata… my w nim jesteśmy! (…)

To jest wracanie cały czas tam, gdzie jesteśmy. Złudą jest ten świat. Nasza świadomość jest kluczem do zrozumienia, ale ty w tym miejscu gdzie jesteś tego nie pojmiesz. Trzeba być tu, aby zrozumieć! – tak wyglądają wiadomości, jakie przekazał Rymuszko jasnowidzowi Jackowskiemu.

Źródło: YouTube