Krzysztof Jackowski doczeka się zastępcy? Amerykanina uchronił szósty zmysł

Krzysztof Jackowski może czuć się zazdrosny. Pewien mężczyzna wykazał się takimi zdolnościami przewidywania przeszłości, o jakich „Jasnowidz z Człuchowa” mógłby tylko pomarzyć. Decyzja podjęta pod wpływem przeczucia uratowała mu życie.

Krzysztof Jackowski, Nostradamus, Baba Wanga – wszystkich tych jasnowidzów łączyło trafne przewidywanie nadchodzących zdarzeń. Do ich grona może niebawem Raymond Bowling, którego „szósty zmysł” zaskoczył w najmniej spodziewanym momencie. Mężczyzna, który wstawał dość wcześnie do pracy, przeczuł, że może zagrażać mu duże niebezpieczeństwo. Wizja ryzyka uchroniła go przed pewną śmiercią.

Krzysztof Jackowski doczeka się zastępcy? Amerykanina uchronił szósty zmysł

Mieszkaniec Indiany, Raymond Bowling miał codzienny nawyk wczesnego wstawania rano. Mężczyzna zwyczajowo wstawał o godzinie 5:30, po czym udawał się do łazienki. Pewnego dnia po przebudzeniu postanowił jeszcze przez 5 minut poleżeć w łóżku.

Było to czyste przeczucie, gdyż, jak sam wyznał, zaczął się podświadomie bać o swoje życie. Okazuje się, że bardzo słusznie. Gdy wstał 5 minut później, usłyszał wielki huk w łazience, w której – zgodnie z ustalonym planem dnia – powinien się znajdować. Jak się okazało, jego decyzja uratowała go przed śmiercią.

– Gdy się budzę, wstaje od razu – to proste…Ale tego ranka, pierwszy raz zdecydował, że pierwszy raz wciśnie 5-minutową drzemkę na budziku. Po chwili usłyszałem straszny huk dochodzący z łazienki i kiedy tam pobiegłem, zobaczyłem… to! – opowiadał na Facebooku Amerykanin.

Łazienka mogłaby stać się miejscem tragedii. Uratowało go przeczucie

Kiedy mieszkaniec Indiany drzemał, w jego łazience pojawiło się… drzewo, które na skutek burzy przebiło sufit w łazience. Mężczyzna najprawdopodobniej nie przeżyłby zderzenia z nim i tylko ślepy los był w stanie powstrzymać go przed wcześniejszym wstaniem i rozpoczęciem zwyczajowej toalety.

Opowieść Raymonda Bowlinga odbiła się szerokim echem, a jego przyjaciele i sąsiedzi są zdania, że tylko cud uchronił go przed śmiercią. Mężczyzna jest w gronie swoich znajomych znany jako osoba bardzo punktualna i przestrzegająca wszystkich budzików. Decyzja o chwilowym zaprzestaniu bycia skrupulatnym okazała się kluczowa dla jego życia.

.

źródło: pikio.pl

Share