Krystyna Pawłowicz krytykuje kolegę z partii. Do dyskusji włącza się sędzia: „melduję się na rozkaz”

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz w mediach społecznościowych skrytykowała kolegę z partii. Nawiązała do fotografii, jaką na Instagramie opublikował Ryszard Terlecki. Chodzi o zdjęcie wykonane na Ukrainie. Do dyskusji włączył się również sędzia Jarosław Dudzicz.

„Faceci bywają na cudzych frontach, bez broni i palą papieroski…Kobiety zaś bronią własnej Ojczyzny, odpowiednio wyposażone. Papierosków nie palą…” – napisała na Twitterze posłanka Prawa i Sprawiedliwości. Post opatrzyła fotomontażem „Super Expressu”, który dziennik opublikował parę lat temu. Na zdjęciu widzimy Krystynę Pawłowicz w mundurze.

W ten sposób Krystyna Pawłowicz odniosła się do głośnej fotografii, którą w mediach społecznościowych zamieścił jej partyjny kolega. Ryszard Terlecki na Twitterze opublikował zdjęcie z niebezpiecznego rejonu na wschodzie Ukrainy. Do fotografii polityk pozował w hełmie i kamizelce kuloodpornej. Do tego zrobił do zdjęcia groźną minę, z papierosem wetkniętym w usta.

Na post Pawłowicz na Twitterze zareagował sędzia Jarosław Dudzicz. „Pani profesor, melduję się na rozkaz! Służyć takiemu generałowi to czysta przyjemność i zaszczyt. Ku chwale Ojczyzny!” – napisał zastępca rzecznika KRS I prezes gorzowskiego Sądu Okręgowego, nominowany przez Zbigniewa Ziobrę.

źródło: natemat.pl

Share