„Kreacja na Kaczyńskiego” W takim stroju Holecka prowadziła „Wiadomości”.

Danuta Holecka zaskoczyła widzów „Wiadomości” TVP. Tym razem nie chodzi jednak o słowny przekaz, a o strój, w którym wystąpiła przed kamerą. Internauci żartują, że prowadząca pokazała się w „uniformie” stylizowanym na garnitur Jarosława Kaczyńskiego.

.

Danuta Holecka wyraźnie lubi zwracać na siebie uwagę. Kiedy rozmawia z politykami po „Wiadomościach”, czasami pokusi się o słowną docinkę. Innym razem stroi nawet dziwne miny, by zaakcentował, że ma inne zdanie niż rozmówca z opozycji.

Teraz Holecka znalazła się w centrum zainteresowania ze względu na kreację, w której mogli zobaczyć ją widzowie. Jak wyglądała? Można odnieść wrażenie, że miała na sobie garnitur. Czarna marynarka, krawat i biała koszula. Na myśl od razu przychodzą skojarzenia z tym, jak zawsze prezentuje się Jarosław Kaczyński.

Internauci szybko skomentowali wygląd Holeckiej i nie zabrakło z ich strony kąśliwych uwag. „Piękny mundur, taki… narodowo-polski” – to treść jednego z wpisów na Twitterze.

Komentarzy jest więcej. A niektóre screeny z głównego wydania „Wiadomości” już doczekały się przeróbek. Zobaczcie sami, co można znaleźć w mediach społecznościowych o Holeckiej.

https://twitter.com/Kriss_Mistral/status/1170941073948106752

https://twitter.com/RoguskaM/status/1170753459508957185

źródło: natemat.pl

Share