Kożuchowska bez makijażu i w potarganych włosach. To naprawdę ona

Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się swoim wyjątkowo naturalnym zdjęciem. Jak widać celebrytka nie boi się potarganych włosów i pokazywania się bez makijażu i całkiem słusznie. Zachwyceni fani nie mogą uwierzyć, że to naprawdę ona.

Małgorzata Kożuchowska jest topową polską aktorką, która przez długie lata wyrobiła sobie opinię serialowej gwiazdy. Przyczyniła się do tego przede wszystkim rola w kultowym „M jak miłość” i choć ta przygoda zakończyła się już kilka lat temu, Kożuchowska wciąż pozostaje gwiazdą TVP. Na szczęście jednocześnie stara się także rozwijać na wielu płaszczyznach i nie boi się grać także w filmach.

.

Fani wiedzą również, że Małgorzata Kożuchowska niezwykle angażuje się w prowadzenie swoich profili na portalach społecznościowych. Jej Instagram pełen jest zdjęć uwieczniających najważniejsze momenty w jej życiu, a od czasu do czasu trafić tam można na prawdziwe perełki.

Celebrytka nie boi się wychodzić poza schematy, a teraz zdecydowała się zademonstrować fanom swój naturalny wygląd bez grama makijażu oraz w potarganych włosach, czego większość gwiazd starannie unika. Zachwyceni fani nie mogą uwierzyć, że to naprawdę ona i nie szczędzą jej komplementów.

Małgorzata Kożuchowska chwali się niesamowitym zdjęciem

Niejednokrotnie w wywiadach Małgorzata Kożuchowska podkreślała, że jej ulubiony sposób na spędzanie wolnego czasu, to relaks z rodziną. Teraz zdecydowała się wraz z najbliższymi wyjechać w Dolomity, skąd oczywiście opublikowała kilka zdjęć dla fanów. Mogliśmy na bieżąco obserwować jej zimowe szaleństwa, ale jedna z fotografii zainteresowała internautów szczególnie.

Aktorka pokazuje się na niej zaraz po zdjęciu kasku, w potarganych włosach oraz bez makijażu. Okazuje się, że naturalna Małgorzata Kożuchowska zachwyca Polaków jeszcze bardziej, niż ta prezentująca się na salonach i przed kamerami w perfekcyjnych kreacjach oraz idealnej fryzurze.

Fani są zachwyceni jej odwagą i naturalnością

Zdjęcie natychmiast zasypały tysiące reakcji oraz liczne komentarze, w których internauci nie szczędzili jej komplementów. Zachwalali zarówno pozornie niedbałą fryzurę, jak i odwagę pokazywania się bez makijażu. Niektórzy po prostu nie mogli uwierzyć, że to naprawdę ona i że można tak perfekcyjnie wyglądać, stawiając na naturalne piękno.

– Bardzo panią cenie za naturalność! Tak bardzo jej w wirtualnym świecie brakuje! – pisze fanka.

– Małgosiu jesteś niesamowita i wyjątkowa! Genialna aktorka, wzorowa żona i matka, a do tego ponadprzeciętna odwaga. Dzisiaj większość celebrytek robi wszystko, by nikt ich nie widział bez makijażu, a ty pokazujesz się w pełni naturalna i wyglądasz genialnie! – zachwala kolejna.

– Aż ciężko uwierzyć, że to ty. Bez makijażu jeszcze piękniejsza. Naturalność zawsze wygrywa! – czytamy.

.

.

.

.

.

.

.

Źródło: pikio.pl

Share