Kim jest mąż Szelągowskiej? Niespodziewanie w sieci pojawiło się jej zdjęcie z tajemniczym mężczyzną.

Dorota Szelągowska jest gwiazdą, która bardzo ceni sobie prywatność i mimo tego, że urodziła już drugie dziecko, to na próżno szukać w Internecie zdjęć jej pociechy. Teraz jednak niespodziewanie w sieci pojawiło się jej zdjęcie z tajemniczym mężczyzną.

Dorota Szelągowska jest prawdziwą gwiazdą TVN i co do tego, raczej nikt nie ma wątpliwości. Projektantka jednak stroni od wszelkich imprez branżowych i najbardziej ceni sobie spokój i prywatność swojej rodzinie. Szelągowska w przeciwieństwie do swoich koleżanek po fachu, nie pokazuje się na ściankach wraz z mężem, a na jej profilu w mediach społecznościowych nie zobaczymy dziesiątek zdjęć dzieci.

Gwiazda zdecydowanie robi wszystko, aby ten prywatny element jej życia nie wyciekł do mediów i wychodzi jej to naprawdę dobrze. Chociaż jedno z jej ostatnich zdjęć zbudziło nie lada emocje wśród internautów, a to wszystko za sprawą przystojnego bruneta.

Dorota Szelągowska pokazała swojego męża?

Rodzina projektantki to jedna z najlepiej skrywanych tajemnic obecnego polskiego show-biznesu i wielu jej fanów wprost nie może się doczekać, aby zobaczyć, jak wygląda jej mąż oraz dziecko. Niestety wszystko wskazuje na to, że na zdjęcie maluszka przyjedzie nam trochę poczekać, lecz teraz celebrytka zdecydowała się uchylić rąbka tajemnicy.

Jedno ze zdjęć gwiazdy TVN wzbudziło duże zainteresowanie internautów. Wszystko dlatego, że widzimy na nią Dorotę Szelągowską wraz z przystojnym, nieznanym brunetem. Selfie momentalnie stało się prawdziwym hitem i wiele osób zaczęło podejrzewać, że to jest właśnie małżonek ich idolki.

Okazuje się jednak, że nic bardziej mylnego. Zgodnie z ustaleniami, mężczyzną przedstawionym na fotografii jest nie kto inny, jak pupil Szelągowskiej z programu „Domowe Rewolucje”. Dokładniej chodzi o stolarza Dariusza Wardziaka, choć fotografia zrobiona jest w taki sposób, że bardzo trudno go rozpoznać. Fani programu doskonale znają Darka, ponieważ on, jako jedyny z całej ekipy, ze stoickim spokojem znosi zaczepki ze strony Szelągowskiej, a jego oryginalne odpowiedzi szybko podbiły serca widzów.

Na zdjęciu, które pokazała Szelągowska widać, że wprost doskonale dogaduje się z Darkiem, co bez wątpienia wpływa na bardzo pozytywny odbiór jej programu wśród widzów. Co więcej, sama nie raz nazywała go przystojniakiem.

Niestety fani Szelągowskiej będą musieli jeszcze poczekać, jeżeli będą chcieli się przekonać o tym, jak naprawdę wyglądają najbliżsi gwiazdy TVN. Chociaż wcale nie jest powiedziane, że to kiedykolwiek nastąpi.

.

źródło: pikio.pl

Share