Kim jest brat Michała Szpaka? To prawdziwy przystojniak

Michał Szpak: brat piosenkarza jest bardzo przystojny. Chociaż bracia wybrali zupełnie inne ścieżki kariery, łączy ich wyjątkowo silna więź. Niedawno artysta opublikował ich wspólne zdjęcie z wakacji. Kim jest i czym zajmuje się Damian Szpak?

Budowanie silnej więzi z rodzeństwem zawsze wymaga cierpliwości i determinacji. Często naznaczone są konfliktami i nieporozumieniami. Jednak zbudowanie przyjacielskiej relacji z bratem lub siostrą przyniesie pozytywne skutki na długie lata. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę słynny piosenkarz. Michał Szpak: brat piosenkarza jest dla niego wsparciem. Czym się zajmuje?

Kim jest brat Michała Szpaka?

Damian Szpak jest starszym bratem Michała. Zawsze był dla niego wzorem do naśladowania i inspirował go na wielu płaszczyznach. Na co dzień pomaga ludziom, bo z wykształcenia jest ratownikiem medycznym. To bardzo odpowiedzialny zawód, wymagający skupienia, spokoju i cierpliwości.

Chociaż Michał jest bardzo zapracowanym człowiekiem i nieustannie rozwija swoją karierę muzyczną, udało mu się znaleźć dla rodziny. Obecnie wraz z bratem przebywa w Tajlandii. Artysta opublikował ich wspólne zdjęcie na Instastories. Widać między nimi ogromne podobieństwo!

Michał Szpak: brat

Dla Michała relacje z rodziną są bardzo ważne i stale je pielęgnuje. Na jego Instagramie możemy zobaczyć wiele zdjęć w otoczeniu najbliższych. Wielokrotnie mogliśmy się przekonać o tym, ile dla niego znaczą więzy krwi. Siostra Michała, Marlena, z racji doświadczenia muzycznego pomagała mu w prowadzeniu warsztatów muzycznych dla uczestników programu The Voice of Poland. Równie silną więź stworzył ze starszym bratem, Damianem. Dla Michała relacje z rodzeństwem są bardzo ważne. Wielokrotnie przekonał się o tym, że może liczyć na nich w każdej sytuacji, niezależnie od okoliczności.

.

Szpak dał się poznać szerszej publiczności w talent show X-factor, emitowanym w telewizji TVN.

.

Michał ma trójkę rodzeństwa: starszą siostrę Marlenę, brata Damiana i młodszą siostrę Ewę.

.

Siostra artysty, Marlena, ma wyższe wykształcenie muzyczne. Pomagała mu w szkoleniu uczestników w programie The Voice of Poland.

.

Michał Szpak od wielu lat zaskakuje anielskim głosem i charyzmatyczną osobowością. Mało kto wie, że jego siostra również miała wpływ na wybór jego zawodu.

.

Michał Szpak: brat artysty jest do niego bardzo podobny. Chociaż wybrali zupełnie różne ścieżki kariery, świetnie się dogadują. Obecnie przebywają razem na wakacjach w Tajlandii.

źródło: lelum.pl

Share