Kate oddała hołd Dianie. Odtworzyła look księżnej

Księżna Kate znana jest z wyczucia stylu i klasy. Jej modowe wybory spotykają się z zainteresowaniem kobiet na całym świecie, które inspirują się żoną następcy tronu. Z kogo przykład bierze ona sama? Okazało się, że pomysły czerpie od… księżnej Diany. Właśnie odtworzyła jeden z jej słynnych look’ów.

Księżna Kate wie, co w modzie piszczy. Jej stylizacje i modowe wybory, jakich dokonuje, zawsze spotykają się z zainteresowaniem kobiet na całym świecie. Żona księcia Williama już kilka lat temu okrzyknięta została ikoną stylu, słynny „efekt Kate”, który pojawił się już po oficjalnych zaręczynach książęcej pary, trwa do dzisiaj. Podczas gdy sama jest inspiracją, czerpie pomysły od najlepszych.

Księżna Kate odtworzyła stylizację Diany Spencer

Niedawno księżna Kate odwiedziła Betchley Park, aby obejrzeć jedną z wystaw. Na tę okazję, wybrała niebieską sukienkę w kropki, z długimi rękawami i białym kołnierzem. Nie byłoby w tym nic odkrywczego, gdyby nie fakt, że odtworzyła strój… Diany Spencer. Materiał sukienki wydaje się prawie identyczny z tym, który miała niegdyś na sobie „Królowa ludzkich serc”.

Możemy przypuszczać, że tego typu wybór to swego rodzaju hołd dla matki ukochanego męża, która mimo tragicznej śmierci, wciąż obecna jest w życiu rodziny Cambridge’ów.

W naszej galerii poniżej zobaczycie porównanie stylizacji najważniejszych kobiet w życiu księcia Williama, księżnej Kate i księżnej Diany. Ta kreacja nie mogła być przypadkowa. Też tak uważacie?

.

Niedawno księżna Kate odwiedziła Betchley Park, aby obejrzeć jedną z wystaw.

.

Na tę okazję, wybrała niebieską sukienkę w kropki, z długimi rękawami i białym kołnierzem.

.

Nie byłoby w tym nic odkrywczego, gdyby nie fakt, że odtworzyła strój… Diany Spencer.

.

Materiał sukienki wydaje się prawie identyczny z tym, który miała niegdyś na sobie „Królowa ludzkich serc”.

.

Tylko spójrzcie. Krój oraz materiał wydają się prawie takie same.

.

Księżna Diana miała na sobie tę sukienkę podczas jednego ze spotkań z przyjaciółmi w apartamencie Pałacu Kensington, w którym mieszkała w trakcie rozwodu z księciem Karolem.

.

Diana, tak jak Kate, również uważana była za ikonę stylu i inspirowałą miliony.

.

Możemy przypuszczać, że wybór księżnej Kate to swego rodzaju hołd dla matki ukochanego męża, która mimo tragicznej śmierci, wciąż obecna jest w życiu rodziny Cambridge’ów.

źródło: plejada.pl

Share