Dziecko pary polskich celebrytów właśnie przyszło na świat. Potomek Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego urodził się w jednym z warszawskich szpitali. Radosna nowina właśnie trafiła do mediów.

Dziecko słynnej pary celebrytów przyszło właśnie na świat w warszawskim szpitalu. Katarzyna Warnke i jej partner, Piotr Stramowski, zostali rodzicami. Fani gwiazd z pewnością będą zachwyceni tą radosną wiadomością.

Dziecko wyczekiwane przez media

Dziecko aktorskiej pary było wyczekiwane przez media. Właściwie odkąd Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski pobrali się w lipcu 2016 roku, w prasie nieustannie pojawiały się spekulacje dotyczące ewentualnego powiększenia się ich rodziny.

Jak donosi Pudelek celebryci dzisiaj zostali rodzicami. Żadne z nich jeszcze nie pochwaliło się tym wspaniałym wydarzeniem w mediach społecznościowych. Najprawdopodobniej fani niedługo doczekają się oficjalnej informacji na ten temat.

Potomek celebryckiej pary

Katarzyna Warnke już od jakiegoś czasu pojawiała się na różnego rodzaju branżowych imprezach z zaawansowaną ciążą. Celebrytka nie miała problemów z eksponowaniem brzucha chociażby podczas pokazu mody. Aktorka wraz ze swoim partnerem nie mogła się już doczekać przyjścia na świat wyczekiwanego potomka.

Według informacji Pudelka marzenie Warnke i Stramowskiego spełniło się dzisiaj rano. Ich dziecko przyszło na świat w jednym z warszawskich szpitali. Nie ma jeszcze żadnych informacji dotyczących płci dziecka ani ewentualnego imienia. Wiadomo natomiast, że poród przebiegł bez żadnych problemów i zarówno matka, jak i maleństwo czują się dobrze.

Fani mogą więc spodziewać się w najbliższym czasie, że celebrycka para podzieli się tą wesołą nowiną w mediach społecznościowych. Wszyscy z pewnością zastanawiają się jak będzie wyglądał potomek gwiazd. Biorąc pod uwagę wygląd rodziców można przypuszczać, że będzie to piękny bobas.

Warto przypomnieć, że para poznała się podczas pracy na planie filmowym i od 2016 roku wydaje się być bardzo szczęśliwym małżeństwem. Teraz radości będzie jeszcze więcej w związku z pojawieniem się upragnionego dziecka. Przed Katarzyną Warnkę i Piotrem Stramowskim ogromny test, w końcu bycie rodzicem, to nie taka prosta sprawa.

źródło: pikio.pl