Kaczorowska straciła pracę i 100 tys. Wiemy kto ją zastąpi

Miała być jurorką nowego tanecznego show TVP „Dance, dance, dance”. Ostatecznie musiała zrezygnować z tej propozycji. Agnieszka Kaczorowska (27 l.) spodziewa się dziecka, dlatego też wraz z produkcją show doszli do wniosku, że lepiej będzie ją zastąpić. Jak dowiedział się „Super Express”, jej miejsce zajmie Ida Nowakowska (29 l.).

Agnieszka nie posiadała się ze szczęścia, gdy dostała propozycję zostania jurorem w tanecznym show TVP „Dance, dance, dance”. Po pierwsze mogła zarobić w sumie 100 tys. zł., a po drugie w końcu mogłaby oceniać uczestników, a nie być ocenianą. Niestety, plany te pokrzyżowała ciąża tancerki. – Mogłaby nie dotrwać do końca programu. Produkcja nie może pozwolić sobie na to, aby w którymś z odcinków jej zabrakło – usłyszeliśmy. Dlatego też wspólnie stwierdzili, że dla programu lepiej będzie, jeśli w jury zasiądzie ktoś inny.

– Agnieszka ostatecznie nie podpisała umowy. Jej miejsce zajmie równie doświadczona tancerka i aktorka, Ida Nowakowska – zdradza nasz informator. – Agnieszkę najprawdopodobniej będziemy mogli zobaczyć w kolejnej edycji – dodaje.

Produkcja stwierdziła, że Ida świetnie sprawdzi się w tej roli. W końcu 2016 r. była jurorką dziewiątej edycji programu TVN „You can dance – po prostu tańcz”, w którym to świetnie dawała sobie radę, a od pewnego czasu wraz z Marceliną Zawadzką (30 l.) prowadzi program TVP 2 „Bake Off Junior”.

Agnieszka za to na spokojnie będzie mogła przygotować się do nowej życiowej roli – bycia mamą.

źródło: se.pl

Share