Julia Wieniawa ma bardzo znanego ojca. To znana postać w środowisku artystycznym, wobec której trudno przejść obojętnie.

Julia Wieniawa: ojciec gwiazdy to znana postać w środowisku artystycznym, wobec której trudno przejść obojętnie. Chociaż aktorka niezwykle rzadko wypowiada się na tematy związane z rodziną, to właśnie po ojcu odziedziczyła zamiłowanie do sztuki. Do tej pory niewiele osób zdawało sobie sprawę z tego, kim jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz. Rozwiejmy wszelkie wątpliwości!

Julia Wieniawa szturmem wdarła się do polskiego show-biznesu i obecnie coraz częściej możemy oglądać ją na szklanym ekranie. Młoda gwiazda otrzymuje coraz więcej propozycji filmowych i wzbudza coraz większa zainteresowanie wśród widzów, a zwłaszcza męskiej części publiczności. Aktorka zwykle pilnie strzeże prywatności. Chociaż mama pomaga jej w rozwijaniu kariery, Wieniawa prawie nigdy nie wypowiada się o ojcu. Zobaczmy, kim jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz.

Kim jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz?

Konrad Wieniawa-Narkiewicz jest artystą-plastykiem. Ukończył grafikę w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, a także pedagogikę na Akademii Sztuk Pięknych w poznaniu. Mężczyzna nie zakończył jednak swojej edukacji i zdobył tytuł doktora na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Jego praca doktorska poświęcona była topografii pejzażu. Konrad Wieniawa-Narkiewicz ma na swoim koncie wiele wystaw artystycznych, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Tata Julii może się pochwalić wieloma osiągnięciami zawodowymi. Wieniawa-Narkiewicz został laureatem Wielkiego Konkursu Malarskiego na Najlepszy Wizerunek Warszawy. Ponadto mężczyzna zdobył pierwsze miejsce za rysunek w konkursie Ziemia Obiecana podczas Festiwalu Czterech Kultur w Łodzi. W jego rękach znalazł się również Grand Prix Międzynarodowego Biennale Malarstwa Quadro Art.

Julia Wieniawa: ojciec aktorki jest znany w świecie sztuki

Rodzice Julii rozwiedli się, gdy była jeszcze dzieckiem. Aktorka była wychowywana głównie przez mamę, z którą stworzyła wyjątkową więź. Niewiele mogliśmy usłyszeć na temat jej relacji z ojcem, a sama zainteresowana nie wypowiadała się na jego temat. O tym, że Wieniawa ma konflikt z ojcem rozpisywały się wszystkie media, jednak młoda gwiazda na łamach Vivy! postanowiła odnieść się do pogłosek na ten temat:

– Mam z tatą kontakt. Jest przezdolnym artystą plastykiem. To człowiek, którego podziwiam za ogromną wiedzę – powiedziała Julia Wieniawa na łamach Vivy!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

.

Julia Wieniawa podbija polski show-biznes.

.

Jak sądzicie, czy aktorka jest podobna do taty?

.

Kim jest Konrad Wieniawa-Narkiewicz? Ojciec Julii Wieniawy ma wiele talentów.

.

Mężczyzna jest rzeźbiarzem, grafikiem i plastykiem.

.

Oto jedna z prac wykonanych przez ojca Julii Wieniawy. Jak wam się podoba?

źródło: lelum.pl

Share