„Jesteś chamską jurorką”. Burza w sieci po „Dance, dance, dance”

W ostatnim odcinku „Dance, dance, dance” nie brakowało emocji. Poznaliśmy dwie pary, które powalczą w finale. Z programu odpadli ulubieńcy telewidzów Kasia Dziurska i jej partner Emilian Gankowski. Jednak największe emocje i kontrowersje wzbudziła Ida Nowakowska. Jurorka surowo oceniła występ jednego uczestnika, co spotkało się ostrą reakcją ze strony internautów.

Ida Nowakowska jest profesjonalną tancerką. Na swoim koncie ma wiele nagród w prestiżowych konkursach tanecznych. Na tańcu zna się jak mało kto, więc nikogo nie dziwił fakt, że znalazła się za jurorskim stołem nowego tanecznego show TVP „Dance, dance, dance”. Od samego początku Ida dała się poznać w programie jako bardzo wymagająca jurorka.

Ostatni odcinek show przysporzył widzom wielu emocji. Tuż przed wielkim finałem z programem musieli pożegnać się Kasia Dziurska i jej partner Emilian Gankowski. Za tydzień o zwycięstwo powalczą siostry Kazadi oraz aktorska para – Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski.

Największe kontrowersje w ostatnim odcinku „Dance, dance, dance” wzbudziła jednak wypowiedź Idy Nowakowskiej. Jurorka surowo oceniła taniec Emiliana Gankowskiego, który po raz kolejny wraz z Kasią Dziurską musiał zmierzyć się z bardzo trudną choreografią do utworu „Try” Pink

– Emil pokaż mi jeden numer taneczny, który ty wykonałeś. To nie jest atak na Ciebie. To jest taniec. Nie możesz po prostu tak iść. Ja nie mówię, że się nie starasz. Między wami jest wielka przepaść. Mam problem z oceną – powiedziała Ida.

Ponad to Ida zarzuciła Emilowi, że groźny upadek Kasi Dziurskiej, podczas pierwszego występu do tej samej choreografii, był jego winą, ponieważ źle jej partnerował.

Mężczyzna nie wytrzymał napięcia. Przeprosił swoją partnerkę i w pośpiechu opuścił studio. Emocjonalnie zareagowała również druga jurorka – Ewa Chodakowska. Trenerka nie potrafiła powstrzymać łez i również wyszła ze studia.

Wielu internautów uważa, że Nowakowska przesadziła. W sieci pojawiła się masa mocnych słów pod jej adresem.

„Jesteś chamską jurorką”, „Ida… zmiażdżyłaś Emila… powinnaś być obiektywna a nie mega demotywująca”, „I Pani nazywa się SPRAWIEDLIWĄ jurorką? Żenada. A z Panią ten program to dno. Mam nadzieję, że w drugim sezonie Pani nie będzie”, „Twoja opinia na temat tańca Kasi i Emila była totalnie niesprawiedliwa i krzywdząca. Komentarz, że Emil jest winny upadku Kasi – mega słaby. Przykro mi to stwierdzić, ale jesteś mega nieobiektywna”, „Bardzo nie podoba mi się Twoje zachowanie, jest totalnie nie na miejscu! Najgorszą rzeczą jaka może być to poniżanie drugiej osoby. Chciałam tylko zauważyć, że jest to program rozrywkowy a uczestnicy nie są „profesjonalnymi tancerzami” – czytamy w komentarzach na Instagramie.

Wy też uważacie, że Ida mogła wyrazić swoją opinię łagodniej?

.

Tuż przed finałem z programem musieli pożegnać się Emilian Gankowski i Kasia Dziurska

.

W finale zobaczymy siostry Kazadi

.

A także Wiktorię Gąsiewską i Adama Zdrójkowskiego

.

Po emisji ostatniego odcinka show na jurorkę Idę Nowakowską wylała się fala hejtu

.

Jurorka surowo oceniła taniec Emiliana Gankowskiego

źródło: fakt.pl

Share