Jessica z „Rolnika…” odrzuciła zaręczyny

Jessica Miemiec z programu „Rolnik szuka żony” szybko stała się ulubienicą widzów. Oni w przeciwieństwie do Krzysztofa, który zaprosił ją do swojego gospodarstwa, zauważyli w niej delikatność i szczerość, a nie same wady. Choć Jessica próbowała wiązać się z innymi mężczyznami, to nic z tego. Raz nawet odrzuciła zaręczyny!

Jessica pojawiła się w 5. edycji „Rolnik szuka żony”. 24-latka starała się w programie zdobyć serce Krzysztofa. Początkowo widzowie z dystansem do niej podchodzili. Niektórzy uważali, że w show wcale nie chce znaleźć miłości, a jedynie wypromować swoją osobę. Szybko się przekonali, że to nie prawda. Jednak Krzysztof nadal miał wątpliwości, co do tej relacji. Co prawda zaprosił ją do drugiego etapu i swojego gospodarstwa, ale ostatecznie jej nie wybrał. Krzysztof wytknął jej, że zbyt mocno się maluje. Miał też uwagi, co do jej ubioru, który uważał za zbyt wyzywający.

Okazuje się, że Jessica nie potrafiła się dogadać nie tylko z Krzysztofem. Z mężczyznami, z którymi wcześniej się spotykała, też nie mogła zbudować szczęśliwego związku. W rozmowie z „Rewią” opowiedziała o swoich miłosnych doświadczeniach. „Jeden chłopak wciąż mi się oświadczał, ale nie przyjmowałam pierścionka, bo czułam, że to nie to. Był nieodpowiedzialny, raz miał pracę, za chwilę ją tracił. Drugi z kolei był tak zazdrosny, że bałam się wychodzić z domu. Brał do ręki mój telefon, przeglądał połączenia, a nawet dzwonił do niektórych, żeby sprawdzić, kto to jest i o czym gadaliśmy. Długo razem nie pobyliśmy. Miałam dość” – wyznała.

Jessica się nie poddaje i nie kryje, że chciałaby poznać mężczyznę, z którym mogłaby założyć rodzinę.

W programie była kandydatką Krzysztofa

Krzysztofowi nie spodobał się jednak wygląd Jessici

Według rolnika Jessica maluje się zbyt mocno

Krzysztof uznał też jej stroje za zbyt wyzywające

Jessica zatem odpadła z programu

Uda jej się znaleźć miłość poza telewizją?

źródło: fakt.pl

Share