Jej głos zdziwił wszystkich. Ta Polka powaliła Michaela Buble na kolana! [WIDEO]

Światowej sławy piosenkarz, Michael Bublé, wystąpił w karkowej Tauron Arena. Wokalista w pewnym momencie zszedł ze sceny do widowni. Przekazał wybranej przez siebie kobiecie mikrofon, aby ta mogła zaśpiewać. Ani muzyk, ani kilkunastotysięczna publiczność, nie spodziewali się tego, co za chwilę usłyszą.

Traf chciał, że Bublé przekazał mikrofon wyjątkowej polskiej piosenkarce, Karolinie Leszko. Kobieta odśpiewała utwór w absolutnie powalający sposób. Piękno jej głosu zaskoczyło wszystkich, łącznie z muzykiem, który występował tej nocy jako główna gwiazda.

Bublé był w istnym szoku po wykonaniu Polki. Powiedział, że na całej trasie koncertowej nigdy mu się to nie zdarzyło! Kanadyjski wokalista uznał, że Leszko śpiewa niczym Celione Dion. Pytał też, czy Polka jest znaną piosenkarką, a tylko on o niej nie słyszał.

Zobacz także: Jej głos zszokował wszystkich. Ta Polka powaliła Michaela Buble na kolana! [WIDEO]

Okazało się, że niespodziewana bohaterka wieczoru jest w pewnym stopniu znana polskiej publiczności. Karolina Leszko dała się poznać występując w The Voice Of Poland i Must Be The Music. W 2017 roku wystąpiła ze swoim singlem „Oboje wiemy” w koncercie DEBIUTY podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Polka jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Od kilku lat prowadzi warsztaty wokalne z młodzieżą oraz zajęcia z emisji głosu i interpretacji piosenki w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Leszko zapraszana jest do wielu projektów muzycznych. Występowała m.in. u boku Kasi Kowalskiej, Hanny Banaszak, Justyny Steczkowskiej i Stanisława Soyki.

Zobacz także: Za kulisami „Tańca z gwiazdami”. Kto zdradza prawdę?

Mimo aktywności w polskim świecie muzycznym, wokalistka nie uzyskała jeszcze ogólnokrajowej rozpoznawalaności. Może powalający występ z Michaelem Bublé będzie jej przepustką do sławy. W końcu nagranie jej występu staje się prawdziwym przebojem w sieci. Dotychczas obejrzało je kilkadziesiąt tysięcy internautów.

Źródło: „natemat.pl”

Share