Jedyny taki pies na świecie. Uwierzcie – to naprawdę nie jest fotomontaż!

Wszystkie szczeniaki są urocze i trudno przejść obok nich obojętnie. Mało kto spodziewałby się, że piesek urodzony z połączenia husky i pitbulla będzie tak słodki. Zwierzak wydaje się niesamowite i wywołują uśmiech na twarzy każdego. Jego wygląd jest absolutnie niecodzienny, ale to naprawdę nie fotomontaż.

Skrzyżowane psa rasy pitbull z samiczką husky dało bardzo nietypowego szczeniaka, może takiego jedynego na świecie. Piesek ma absolutnie wyjątkowy wygląd. Jego zdjęcie obiegło internet i zakochały się w nim tysiące osób. Szczeniak wydaje się wręcz nierealny i trudno się nie uśmiechnąć na jego widok.

Zobacz także: TO WIDEO PODBIJA INTERNET! WSZYSCY ŚMIEJĄ SIĘ Z REAKCJI TEGO PIESKA!

Nie wiadomo tylko jaki charakter może mieć taki piesek. Husky i pitbull różnią się od siebie bardzo wyglądem, ale pod względem charakterologicznym są to rasy zaskakująco do siebie podobne. Obydwie wymagają od swoich opiekunów dużego zaangażowania.

Pitbulle nie są z natury agresywnymi psami, ale są bardzo wrażliwe na bodźce. Dużo pracy i cierpliwości wymaga ułożenie takiego zwierzaka. Przy braku odpowiedniej opieki radość i entuzjazm mogą się przerodzić w agresję.

Zobacz także: TO JEDYNY TAKI PIES NA ŚWIECIE. JEGO TALENT WPRAWIA W ZDUMIENIE

Husky chociaż wydają dużo bardziej łagodnymi psami, też wymagają mnóstwo uwagi i zaangażowania od swoich właścicieli. Psy tej rasy potrzebują dużo ruchu, kontaktu ze swoim właścicielem oraz zabawy. Jeśli nie będzie im to zapewnione, mogą uciec albo pójść za pierwszym napotkanym człowiekiem.

.

.

Źródło: „pikio.pl”

Share