Horoskop dzienny na niedzielę 27 stycznia 2019 dla wszystkich znaków. Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Los nie sprzyja rywalizacji. Nie zakładaj się i nie angażuj w żadne potyczki słowne. Pamiętaj, że gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Postaraj się pokazać innym z jak najlepszej strony. Bądź uczynny i zwracaj uwagę na to, co próbują Ci przekazać osoby trzecie. W ich słowach ukryta jest pewna wskazówka, a cierpliwi będą nagrodzeni.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Masz przed sobą jeden cel do zrealizowania i to właśnie na nim powinieneś się teraz skupić. Nie pozwól, żeby mało istotne sprawy odciągnęły Twoją uwagę od tego, co naprawdę ważne. Jeżeli brakuje Ci kontaktu z bliskimi, zamiast zgadzać się na spontaniczne spotkania, szczerze opowiedz o działaniu, na którym się teraz skupiasz. Jeżeli im na Tobie zależy, nie staną na przeszkodzie w dążeniu do celu. Mogą natomiast wesprzeć czynem albo dobrym słowem.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Nad Twoją rodziną zawisną ciemne chmury. Pewna sprawa dotycząca wszystkich jej członków, może doprowadzić do konfliktu. Sprawy nie ułatwia różnica charakterów i priorytetów, która cechuje Twoich bliskich. Jako osoba o mocnych nerwach powinieneś stanąć na pozycji mediatora. Wysłuchaj, co każda ze stron ma do powiedzenia, a następnie zastanów się nad zaproponowaniem kompromisu. W tej sytuacji to będzie najlepsze wyjście.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Nastąpi przełom w sprawie, która od dłuższego czasu spędzała Ci sen z powiek. Okaże się, że Twoje obawy były bezpodstawne i wszystko zacznie układać się po Twojej myśli. Jesteś świadomy faktu, że wkraczasz w trudny okres, ale pamiętaj, że może przynieść ze sobą dobre zmiany. Największą trudnością jest to, iż powinieneś być czujny i umieć wykazać się refleksem. Wiedz jednak, że plan, który wymyśliłeś jest dobry. Jeżeli podejdziesz do niego z rozwagą, szybko odczujesz pozytywne skutki.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Los sprzyja sprawom miłosnym. Ostatnio odczuwasz silniejszą potrzebę bliskości, ale wiedz, że ktoś dla Ciebie ważny ma tak samo. Nie bój się wyjść z inicjatywą i zaproponować randkę. Twoja propozycja zostanie odebrana bardzo pozytywnie. To nie jest jednak dobry moment na wprowadzenie dużych zmian w życiu zawodowym. Potrzebujesz stabilizacji i wdrażanie w nowe obowiązki wniesie niepotrzebny chaos.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Nie śpiesz się w podejmowaniu decyzji. Czujesz, że inni wywierają na Ciebie dużą presję. Chcą dobrze, jednak nie do końca rozumieją Twoje uczucia i motywacje. Pamiętaj, że czasem warto zaczekać na najlepszą opcję. Jeżeli zdecydujesz się na mniej atrakcyjne, ale łatwo dostępne rozwiązanie, możesz tego żałować. Bądź asertywny i postaw na swoim. Nie musisz przekonywać innych do tego, co dla Ciebie dobre, skoro sam już znasz odpowiedź.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Choć minęło już trochę czasu, wciąż analizujesz pewne wydarzenie. Nie tłumacz się nikomu. Twoje podejście jest całkowicie normalne, szczególnie, że nie jesteś jedyny, który ma mętlik w głowie. Czas przyniesie odpowiedź na dręczące Cię pytania. W chwili obecnej będzie najlepiej, jeżeli skupisz się na życiu zawodowym. Od dłuższego czasu planujesz zmiany, do których ciężko Ci się zmobilizować. Najwyższy czas to zmienić.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Nie składaj obietnic, jeżeli nie jesteś w stu procentach przekonany, że zdołasz dotrzymać dane słowo. Bliska osoba jest w trudnej sytuacji i zrozumiałe, iż chcesz jej pomóc. Nieszczere pocieszanie nie doprowadzi jednak do niczego dobrego. Pamiętaj, że najgorsza prawda jest zawsze lepsza od najpiękniejszego kłamstwa. Wyciągnij wnioski z cudzych błędów i przemyśl swoje postępowanie. Masz jeszcze czas, by zapobiec zbliżającemu się problemowi.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Wreszcie będziesz mieć okazję, by udowodnić niedowiarkom swoją rację w pewnej istotnej kwestii. Nie szczyć się jednak przesadnie swoim triumfem, by nie zostać odebranym jako osoba zarozumiała. Osoba, na której opinii Ci zależy z pewnością doceni Twoje wysiłki. Los sprzyja spotkaniom rodzinnym. Twoi bliscy mają w zanadrzu pewną niespodziankę. Dobra nowina jeszcze bardziej poprawi nastrój.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Ostatnio wszystkie skorpiony są chorobliwe i podatne na przeziębienia. Nie lekceważ złego samopoczucia. Skorpiony są z natury bardzo aktywne. Nie lubią też siedzieć stale w jednym miejscu. Wiedz jednak, że jeżeli o siebie nie zadbasz, Twój stan jeszcze bardziej się pogorszy. Musisz mieć siłę na zmierzenie się z wyzwaniami, które przyniesie nadchodzący tydzień. Nie będą proste, ale jeśli przyjmiesz odpowiednią strategię, możesz bardzo dużo zyskać.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Bez względu na to, co mówią inni, wiedz że wcale nie masz małych kompetencji. Masz określony cel, ale dąży do niego niejedna osoba. Nadchodzi okres zagorzałej rywalizacji. Zachowaj zimną krew i nie daj wejść sobie na głowę. Twoim atutem jest zdobyta wcześniej wiedza. Jeżeli na horyzoncie pojawią się kolejne okazje do nauki nowych rzeczy, nie zastanawiaj się dwa razy i korzystaj. Wszelkie dodatkowego kursy oraz szkolenia zawodowe przemówią na Twoją korzyść. Niedługo pojawi się szansa na awans.

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Zmierzyłeś się z wieloma problemami i wreszcie wszystko zaczęło iść zgodnie z planem. Wiedz, że dobra passa potrwa dłużej, ale mimo to nie odkładaj ważnych spraw na później. Szczęście uśmiechnie się do Ciebie w sprawach finansowych. Uważaj jednak na osoby zazdrosne, którym może zacząć przeszkadzać Twój sukces. Ignoruj docinki i nie zbaczaj z obranej ścieżki, a wszystko nadal będzie układać się zgodnie z planem.

źródło: wiadomosci.wp.pl

Share