Gwiazdor TVP na zdjęciu z Grzegorzem Schetyną… Musiał się mocno tłumaczyć!

W czasach, gdy większość pracowników Telewizji Publicznej bez skrępowania sympatyzuje z politykami PiS, zdjęcie jednej z ich największych gwiazd z Grzegorzem Schetyną wywołało niezłe zamieszkanie. O kogo chodzi?

Okazuje się, że wspólną fotkę Schetyna ma z Karolem Strasburgerem. Wieloletni prowadzący Familiady zapozował do zdjęcia podczas Europejskiego Festiwalu Konnego, którego był prowadzącym. Na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych jechał z przewodniczącym PO jedną bryczką.

Zdjęciem na Facebooku pochwalił się sam Schetyna, czym wywołał spore zamieszanie. Internauci zaczęli się bowiem zastanawiać, z kim sympatyzuje Strasburger i czy władzom TVP się to spodoba.

Prowadzący Familiadę postanowił odnieść się do wspomnianej fotografii. „Nie widzę powodu, dla którego miałbym kogokolwiek unikać z powodów politycznych, bo ja jestem ponad to, może na tym polega klasa i szlachetność człowieka. Nie biorę udziału w żadnej kampanii (nikogo) i samo zdjęcie jest pamiątką ze wspólnej przejażdżki bryczką” – stwierdził prezenter.

„Trzeba by mieć dużo kompleksów, aby podciągnąć to pod jakąkolwiek agitacje. Swoje poglądy zachowuje dla siebie, to ja decyduje komu podaję, bądź nie, rękę i z jakich powodów…”

„Na szczęście jestem z tych, którymi się nie dyryguje – niezależnie od tego, gdzie wykonuje swoją pracę, nikt nie ma prawa narzucać mi z kim wolno mi rozmawiać, Pana Grzegorza serdecznie pozdrawiam, był to bardzo miło spędzony dzień podczas wspaniałego wydarzenia” – dodał.

źródło: „onet.pl”

Share