Gwiazda telewizji Polsat przeżywa dramat rodzinny. Odszedł jeden z najbliższych członków rodziny Doroty Gawryluk

Polsat opublikował nekrolog najbliższego członka rodziny jednej z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarki pracującej w stacji. Prezenterka przeżywa osobisty dramat. Internauci i media w całym kraju przekazują kondolencje Dorocie Gawryluk.

Polsat postanowił opublikować nekrolog członka rodziny Doroty Gawryluk. Smutne informacje ukazały się w internecie dziś z samego rana, a internauci zareagowali na nie wielkim zaskoczeniem. Błyskawicznie zaczęły pojawiać się kondolencje kierowane do znanej prezenterki, która musi radzić sobie z prywatną tragedią. Nikt nie spodziewał się tak smutnych wiadomości z samego rana.

Dokładna data oraz przyczyny odejścia członka rodziny Gawryluk nie są znane, bowiem kobieta nie zdecydowała się na ujawnienie szczegółów.

Polsat opublikował nekrolog członka rodziny dziennikarki

Dorota Gawryluk pracuje w telewizji Polsat już od ponad dziesięciu lat. Znana dziennikarka dostała szansę na prowadzenie swojego programu dotyczącego rozmów z politykami i innymi znanymi osobami, by niedługo potem zająć się produkcją najpopularniejszego programu informacyjnego telewizji, jakim od lat pozostają Wydarzenia.

Gdy wydawało się, że kobieta może cieszyć się wielkim sukcesem, jakim jest objęcie stanowiska dyrektora pionu informacji i publicystyki, nieoczekiwanie Gawryluk przeżyła wielki dramat. Dowiedzieliśmy się bowiem o śmierci jej ojca, Piotra Zelka. Mężczyzna nie jest osobą powszechnie znaną, w związku z czym kojarzą go jedynie osoby najbliższe dziennikarce.

Gwiazda telewizji Polsat przeżywa dramat rodzinny

W internecie nie pojawiło się zbyt wiele informacji na temat Piotra Zelka. Mężczyzna mieszkał wraz z żoną w Kamionce Małej niedaleko Limanowej w województwie małopolskim. To właśnie tam wychowała się również dziennikarka Polsatu. Jej ojciec pracował przez wiele lat jako hydraulik.

Przyczyny jego odejścia nie są znane, bowiem w internecie ukazał się jedynie nekrolog zamówiony przez kolegów Doroty Gawryluk z telewizji. Kobieta nie wypowiedziała się do tej pory na temat swojej osobistej tragedii.

.

Źródło: pikio.pl

Share