Ewa Wachowicz zdradza sekret pięknego wyglądu. Poznaj tajemnicę byłej Miss!

Była Miss Polonia też ćwiczy! Ewa Wachowicz pokazała, jak wygląda jej trening na siłowni!

Wachowicz aktywnie pokazuje życie prywatne użytkownikom Instagram. Ostatnio opublikowała nagranie – treningu. Aktywność fizyczna jest jednym z najważniejszych elementów jej dnia. Zresztą sylwetka mówi sama za siebie!

Zobacz także: POMAGALI INNYMI, TERAZ SAMI POTRZEBUJĄ POMOCY. SZLACHETNA PACZKA APELUJE!

Ewa Wachowicz jest zwolenniczką treningów siłowych. Dodatkowe jeździ na rowerze, co dodaje jej energii. Zdrowy tryb życia, regularne posiłki i aktywność fizyczna są gwarancją pięknego wyglądu dziennikarki.

Choć często ulega pokusom pysznego jedzenia potrafi wyglądać rewelacyjnie i co najważniejsze – nie narzekała na nadprogramowe kilogramy.

Od 2017 roku gwiazda postanowiła dużo ćwiczyć, pić dużo wody i odżywiać się regularnie. Efekty postanowienia widoczne już dziś!

Zobacz także: ZNA GO KAŻDY POLAK! UJAWNIAMY NIEZNANE FAKTY Z PRZESZŁOŚCI STRASBURGERA!

– „Bez aktywności fizycznej nie ma zgrabnej sylwetki, nie ma jasności cery, nie ma zadowolenia, to są endorfiny. Lepiej się czujemy, przyspiesza się metabolizm” – komentuje Wachowicz.

Była Miss Polonia uwielbia także chodzić po górach. Wachowicz stara się nie używać słowa „dieta”, woli mówić o zdrowym odżywianiu. Dziennikarka twierdzi, że jej sposoby na piękny wygląd są skuteczne!

https://www.instagram.com/p/B3JxgsKIMIV/

źródło: „myfitness.gazeta.pl”

Share