Elton John zdradził, czego nie wiemy o księżnej Dianie. Fakty po raz pierwszy ujrzały światło dzienne

Księżna Diana miała wiele tajemnic, część z nich wciąż pozostaje nieodkryta. Za czasów świetności była najbardziej rozpoznawaną kobietą na świecie. Czy to możliwe, żeby skrywała tak wiele przed opinią publiczną i mediami? Okazuje się, że tak. Prawdę postanowił ujawnić znany muzyk.

Minęło wiele lat od śmierci Lady Di, jednak jej osoba wciąż budzi spore zainteresowanie nie tylko wśród Brytyjczyków. Po jej ślubie z księciem Karolem musiała odnaleźć się w nowej sytuacji, niewielu osobom mogła pokazać swoje zwyczajne oblicze.

Zobacz także: RODZINNA SESJA ZDJĘCIOWA. KATARZYNA DOWBOR POKAZUJE ŚWIATU SWOJĄ CÓRKĘ

Jednym z niewielu okazał się Elton John. Księżna i muzyk poznali się jeszcze przed jej królewskim ślubem. Od razu się polubili, ponieważ nigdy nie brakowało im tematów do rozmów.

– Przez te wszystkie lata, które ją znałem, była wspaniałym towarzyszem, najlepszym gościem na przyjęciu, niesamowicie dyskretnym, niezainteresowanym plotką – mówi muzyk.

Muzyk w swojej autobiografii wspomina, że księżna Diana była gwiazdą każdego przyjęcia. Jej skromność oraz uroda olśniewały gości i przykuwały wzrok. Elton John wyznał również, że wśród adoratorów Lady Di znaleźli się znani aktorzy: Richard Gere i Sylvester Stallone.

Zobacz także: MŁODZIEŻ NIE CHCE RELIGII W SZKOLE. „UCZNIOWIE TEŻ SĄ LUDŹMI I MAJĄ SWOJĄ WYTRZYMAŁOŚĆ” – MÓWI DYREKTOR

Ponoć obaj panowie rywalizowali ze sobą o względy kobiety. Na jednym z przyjęć doszło między nimi do bójki. Zdarzenie to zauważył David Furnish i to on rozdzielał wzburzonych panów.

Źródło: „pikio.pl”

Share