Ekspertka ostro o zwyciężczyni Eurowizji Junior. Zapomniała, że ma obecnie zaledwie 14 lat?

Roksana Węgiel została gorzko podsumowana przez znaną powieściopisarkę. Autorka zapomniała, że gwiazda „The Voice Kids” ma obecnie zaledwie 14 lat? To, co powiedziała o jej stroju, dosłownie nie mieści się w głowie.

Roksana Węgiel ostro oceniona przez znaną powieściopisarkę, gdzieniegdzie zwaną „ekspertką ds. erotyki”. Blanka Lipińska, czyli autorka „365 dni” wypowiedziała się o kreacjach Roksany Węgiel, które są jej zdaniem, mówiąc delikatnie, niezbyt odpowiednie.

Blanka Lipińska ostro o zwyciężczyni Eurowizji Junior. Roksana Węgiel z pewnością poczułaby się po tych słowach dotknięta

Blanka Lipińska znana jest w show biznesie ze swoich bardzo kontrowersyjnych stwierdzeń, które rzadko przechodzą bez echa. W ostatnim czasie dziennikarze Faktu postanowili zapytać ją w wywiadzie o to, co myśli o Roksanie Węgiel – popularnej wokalistce młodego pokolenia, która swoimi utworami podbija nawet zagraniczne rynki muzyczne.

Jak się okazało – znana powieściopisarka ma ostre zdanie na temat Roksany Węgiel – szczególnie, jeśli chodzi o jej odważne stylizacje, które tak często wywołują szum pośród czytelników tabloidów.

– Roksana ma 14 lat, a nie ukrywajmy, że wygląda na więcej. Owszem, jest gwiazdą, ale czasami w mojej ocenie ubiera się nieodpowiednio jak na swój wiek. Nie czarujmy się, nawet różowy lateks to wciąż jest lateks! A ten materiał ma mocno erotyczne skojarzenia – powiedziała dla Faktu Blanka Lipińska.

W komentarzach pod artykułem Plotka Blanka Lipińska została skrytykowana przez internautów za swoją, ich zdaniem, krzywdzącą wypowiedź.

– A Lipińska niech przestanie „ostrzykiwać” sobie twarz i robić z siebie wielkiej znawczyni od seksu, której lateks kojarzy się tylko i wyłącznie z erotyką. Zlitujcie się! – czytamy.

– To nie materiał decyduje czy kreacja jest odważna, ale to ile dana kreacja odsłania.
Jak na młodą kobietę, to Roksana jest bardzo powściągliwa w strojach. W USA nastolatki w jej wieku zamieszczają o wiele odważniejsze zdjęcia – broni Roksany Węgiel.

– Nie, ona nie wygląda na więcej, niż 14 lat. Ona ma 14 lat. To przesada – twierdzi ktoś inny.

źródło: pikio.pl

Share