Dowiedziała się, że jej mąż jest jej bratem. To jednak nie koniec wiadomości.

Codziennie czytamy różne historie. Są jednak takie, które szczególnie chwytają za serce.

Jedną z nich podzieliła się pewna kobieta. Może Wam uda się jakoś jej pomóc, bo sama nie wie, jak poradzić sobie z tym, co ją spotkało.

Nasza bohaterka zna się ze swoim ukochanym od 8 lat. 5 lat temu wzięli ślub i zdawać by się mogło, że wszystko układa się świetnie. Niestety jakiś czas temu jej życie wywróciło się do góry nogami…

„Jestem mężatką od 5 lat, ale z moim ukochanym znamy się od 8 lat. Ukochany pracuje jako menadżer klubu sportowego. Jestem z nim bardzo szczęśliwa… Ale niestety ostatnio dowiedzieliśmy się okropnej wiadomości.

Mama mojego męża wróciła do Polski z Bułgarii, nie była obecna na naszym ślubie, więc nikt z mojej rodziny jeszcze jej nie widział. Dopiero na pierwszym spotkaniu rodzinnym, które odbyło się niedawno, mój ojciec zrozumiał, że jest to kobieta z którą kiedyś się spotykał. W tajemnicy przed wszystkimi zrobił test DNA i okazało się, że jest ojcem mojego męża… To była dla nas bardzo okropna wiadomość. A dodatkowo dowiedziałam się tego samego dnia, że jestem w ciąży i chciałam tego dnia przekazać tą radosną wiadomość całej naszej rodzinie… Na ten czas ciąża jest tajemnicą, nawet mój mąż nie wie o dziecku.

.

Już kilka razy od tamtego spotkania myślałam o rozwodzie, aborcji a nawet samobójstwie. Jestem załamana, nie wiem co robić, myśleć. Kocham męża i to bardzo… Tak się cieszyłam na wieść o ciąży a teraz wszystko jest zupełnie inaczej… nic mnie już nie cieszy. Mama namawia mnie do rozwodu, bo jest bardzo religijną osoba i nie uznaje w tym momencie mojego ślubu…

Co ja z tym wszystkim mam zrobić?”

Sytuacja jest naprawdę nieciekawa. Co Waszym zdaniem powinna zrobić ta kobieta?

źródło: polubione.com

Share