Dorota Szelągowska pokazała, jak mieszka Mateusz Gessler. Gwiazda odpowiada za rewolucję w domu słynnego restauratora. Już sama kuchnia robi niesamowite wrażenie. Zobacz zdjęcia wnętrz po metamorfozie.

Dorota Szelągowska uwielbia realizować zadania trudne i niemożliwe do zrobienia. Tylko ona potrafi z PRL-owskich wnętrz wyczarować istny Wersal. Efekty nieprawdopodobnej kreatywności projektantki możemy podziwiać w jej hitowych programach.

Na Domowe Rewolucje z niecierpliwością czekają co tydzień miliony widzów. Córka Katarzyny Grocholi zawsze wchodzi do mieszkania z wielkim hukiem, jednak wychodzi z niego z zaskakującym zadowoleniem i efektem wow! Dorota oprócz znanych już programów realizuje kilka nowych projektów, jednym z nich pochwaliła się ostatnio na Instagramie.

Okazało się, ze Dorota zabrała się za remont kuchni w mieszkaniu Mateusza Gesslera! O efektach swojej szalonej medialnej rewolucji projektantka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych:

Kuchnia Mateusza Gesslera mojego projektu gotowa!!!! To była fantastyczna współpraca- serio. Mateusz chciał podkreślić kamieniczny klimat mieszkania, chciał też prostoty, funkcjonalności no i najlepszych sprzętów – jako, że oboje jesteśmy ambasadorami znanej marki z ich wyborem nie było problemu:) Mateusz dziękuję za wszystkie informacje sprzętowe i że dałeś się namówić na tę koncepcję – napisała Dorota

Kuchnia restauratora prezentuje się imponująco. Nie wiemy jednak jak było wcześniej, efekt końcowy swoim bogactwem zapiera dech, szczególne wrażenie robią bardzo drogie sprzęty AGD marki, której obie gwiazdy TVN są ambasadorami.

Fani Doroty natychmiast skomentowali zdjęcia nowej kuchni polskiego restauratora o francuskich korzeniach. Nie wszyscy byli jednak zachwyceni:

Tylko gdzie ten kucharz ma poszaleć?

W ogóle nie ma blatu roboczego

Kuchnia ładna tylko te zdjęcia coś przekłamane. Raz jest ściana obok zmywarki raz ściany brak

Piękna kuchnia i ten kolor mebli

Kuchnia, ale te ledy tu coś tu poszło nie tak

Kuchnia piękna ale niestety mało praktyczna

Jak wam się podoba królestwo Mateusza Gesslera wyczarowane przez Dorotę Szelągowską?

.

.

.

.

źródło: jastrzabpost.pl