Domowej roboty środek do czyszczenia piekarnika – jest lepszy niż markowe, a składniki do niego masz w szafce

Choć z pozoru domowej roboty środek do czyszczenia piekarnika może się wydawać tematem czasochłonnym, to mylące podejście. Wykonanie takiego środka jest proste i o wiele bardziej efektywne niż może Ci się wydawać.

Domowy środek do czyszczenia piekarnika wymaga kilku składników, które zmieszasz w rozpylaczu ze sklepu „wszystko za 5 zł”. Efekty przerosną twoje oczekiwania.

Niektóre środki do czyszczenia piekarnika brzydko i silnie pachną. Są dość ostre, ponieważ muszą walczyć z silnymi przypieczonymi zabrudzeniami i plamami.

Możesz jednak zdecydować się na alternatywne rozwiązanie. Własny środek do czyszczenia jest łatwy w przygotowaniu i bardzo skuteczny!

.

Składniki:

Aby przygotować środek do czyszczenia piekarnika będziesz potrzebować:

1/4 szklanki płynu do mycia naczyń

1/2 szklanki soku z cytryny

1 szklanka octu

1 i 1/4 szklanki wody

Sposób przygotowania

Przygotowanie środka jest banalnie proste. Połącz wszystkie składniki w butelce z rozpylaczem. Dokładnie je wymieszaj. Otrzymanym roztworem spryskaj piekarnik. Pozostaw środek, aby mógł zadziałać. W rzie potrzeby spryskaj ponownie. Po chwili przystąp do czyszczenia spryskanej powierzchni szmatką/ręcznikiem.

Pewna osoba, która zastosowała ten sposób pochwaliła się efektami na Facebooku. Jej post uzyskał ponad 54 000 reakcji i 364 000 udostępnień!

Jeżeli nie miałaś jeszcze okazji, to sądzę, że warto zainteresować się tą metodą. czysty piekarnik

.

.

Nic nie ryzykujesz próbując tej metody. Sądzę, że warto się przekonać na własnej skórze.

Jeśli znasz inne osoby, które mogą skorzystać z tej porady, podziel się z nimi tym artykułem.

źródło: newsner.com

Share