Dominika Tajner ujawniła plan życia przed nadchodzącym rozwodem. Zaskakujące informacje

Żona Wiśniewskiego po ogłoszeniu swojego rozstania z wokalistą zespołu Ich Troję zaczęła bardziej udzielać się w mediach społecznościowych. Teraz na jaw wyszło, jaki plan na swoje dalsze życie może mieć Dominika Tajner.

Żona Wiśniewskiego tuż po swoim odejściu z programem „Taniec z gwiazdami” ogłosiła rozpad swojego małżeństwa. Wielu fanów Michała Wiśniewskiego miało nadzieję, że u boku Dominiki Tajner muzyk spędzi resztę swojego życia, zwłaszcza że nic nie wskazywało na to, iż w ich małżeństwie pojawiają się jakieś zgrzyty.

Teraz media ujawniły, jaki plan na swoją przyszłość ma Dominika Tajner, która stała się ostatnio bardzo aktywna w Internecie oraz na różnych wydarzeniach medialnych. Czyżby chciała wykorzystać szum medialny, który wokół niej powstał? Do mediów wyciekły zaskakujące informacje.

Żona Wiśniewskiego rozpoczyna samodzielną karierę?

Nie da się ukryć, że show-biznes zbudowany jest na nieoczekiwanych związkach i spektakularnych rozstaniach. Już nie raz byliśmy świadkami, kiedy to po rozwodzie znanej pary wizerunkowo skorzystała przynajmniej jedna ze stron. Wystarczy choćby wspomnieć o Justynie Żyle, która po rozwodzie ze swoim mężem stała się celebrytką, która poprowadziła nawet swój własny program.

Wygląda na to, że Dominika Tajner również chce wykorzystać swoje pięć minut. Według wielu portali, żona Michała Wiśniewskiego będzie chciała zaistnieć w show-biznesie za sprawą swojego głośnego rozwodu i faktu, że teraz pojawia się często w kolorowych magazynach. Sama informowała na swoim portalu w mediach społecznościowych, że poszukuje aktualnie agenta, który pokieruje jej karierą, a także zadba o odpowiedni wizerunek.

Na razie sama zajmuje się wszystkim

Jednak, póki nie znajdzie odpowiedniej osoby, sama stara się zadbać o to, aby do internautów regularnie trafiały materiały z jej życia. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem z maseczką błotną na twarzy, która miała zapewnić jej przepiękną cerę.

Oczywiście fani Dominiki Tajner są zachwyceni, jednak patrząc na to, przez co przeszła jej koleżanka z programu, czyli Justyna Żyła, można mieć obawy co do tego, jak część internautów przyjmie jej solowe podboje świata show-biznesu. Wszystko dlatego, że swojego czasu na byłej żonie skoczka skupiła się cała masa hejtu, który przez długie miesiące nie dawał o sobie zapomnieć.

Był on wywołany właśnie faktem, że Żyła publicznie prała brudy ze swojego małżeństwa, co przekuła w chwilę niemałej sławy. Jeżeli Dominika Tajner pójdzie w tym samym kierunku, to możemy się spodziewać podobnego rezultatu.

źródło: pikio.pl

Share