Dom Justyny Żyły. Tak mieszka była żona Piotra . Widok luksusowych wnętrz zwala z nóg

Justyna Żyła to jedna z tych postaci, które wdarły się do świata polskiego show biznesu za pomocą skandalu. Kobieta zasłynęła dzięki głośnemu rozwodowi ze skoczkiem narciarskim, który rzekomo ją zdradzał. Okazuje się, że na wskutek rozstania celebrytka otrzymała dom. Widok luksusowych wnętrz wręcz zwala z nóg.

Justyna Żyła bardzo chętnie dzieli się swoją prywatnością z innymi. Jej konto na Instagramie jest prowadzone w sposób wyjątkowo aktywny, dzięki czemu celebrytka pochwalić się może gronem wiernych obserwatorów. Z jej mediów społecznościowych możemy dowiedzieć się naprawdę wiele – na przykład tego, jak urządzony jest jej dom.

Justyna Żyła nie została z niczym. Piotr zostawił jej dom

Była żona skoczka narciarskiego pochwalić może się dużą posiadłością w górskiej miejscowości Wisła Kopydło. To właśnie tam przez wiele lat wiodła udane życie u boku Piotra Żyły. Niestety, ich wielka miłość dobiegła końca, a sprawy majątkowe trzeba było rozstrzygać na wokandzie sądowej. Dom trafił w ręce Justyny, która mieszka w nim razem z dziećmi.

Justyna Żyła bardzo chętnie chwali się zdjęciami, na których widać wnętrze jej domu. Po publikowanych treściach wysunąć można kilka wniosków – po pierwsze, lokum jest urządzone w sposób niesamowicie ciepły i przytulny. Po drugie – rezydencja, w której mieszka kobieta, jest bardzo przestrzenna.

Piotr Żyła ma więcej klasy niż Justyna?

Internauci chwalą Piotra Żyłę, że pozostawiając swojej byłej żonie dom, zachował się jak prawdziwy mężczyzna. Wiele osób twierdzi również, że Piotr ma klasę, której Justynie niestety brakuje.

– I tak się trzeba rozwodzić, a nie, tak jak niektórzy – bić się w sądzie nawet o telewizor – brzmiał komentarz jednego z internautów.

Nie zabrakło również komentarzy, w których Justyna jest bardzo mocno krytykowana za wybór nowej drogi życiowej.

– Piotr ciężko haruje na skoczniach, naraża życie i zdrowie. A tej bije w łeb, i też chce zaistnieć w mediach, tylko w jaki podły sposób. To ”gwiazda” z pół mózgiem – napisała osoba zainteresowana sprawą.

– Justyna to pusta i próżna kobieta, celebrytka od siedmiu boleści. Próbuje zrobić z siebie pseudo gwiazdę przy pomocy swojego byłego męża – konkretnie rozwodu z nim. Justyna reprezentujesz tak niski poziom, że jesteś żałosna. Żenada, dom masz za sprawą harówki Piotrka. Ogarnij się – napisał ktoś inny.

Poniżej przedstawiamy wnętrze domu Justyny Żyły.

.

.

.

Źródło:pikio.pl

Share