Dantejskie sceny w Lidlu. Ludzie oszaleli, zdjęcie ze sklepu wprawi was w osłupienie

Lidl zazwyczaj jest miejscem, w którym ludzie bez większych problemów mogą skupić się na zakupach. Wszystko zmienia się jednak, gdy sklep decyduje się na pewne działania. Przekonali się o tym mieszkańcy jednego z polskich miast.

Lidl często przygotowuje dla swoich klientów atrakcyjne oferty, które mają sprawić, że ludzie będą wracać do sklepów popularnej sieci na kolejne zakupy. Czasami jednak odwiedzający lokale nie są w stanie tego uszanować i decydują się na nietypowe zachowania. Na wieści o części z nich można złapać się za głowę.

Często dochodzi do sytuacji, w której wobec promocji organizowanych przez sklep klienci nie potrafią zachować się należycie i nie szanują tego, co dostają w ramach podziękowań za regularne zakupy. Jedna z sytuacji została opisana przez internautów, którzy nie zdołali ukryć swojego zdziwienia wobec tego, co w sklepach sieci Lidl robią klienci. Ich zachowanie było poniżej krytyki.

.

Lidl zorganizował kolejną promocję dla swoich klientów

Często słyszymy o specjalnych ofertach, które dyskonty wprowadzają, by przyciągnąć do siebie nowych klientów. Regularnie robi to Biedronka, która stara się utrzymać pierwsze miejsce w Polsce, jednak Lidl jest tuż za jej plecami. Nowe promocje organizowane są w zasadzie co kilka dni, przez co klienci nie mają na co narzekać.

Drugi ze wspomnianych sklepów zorganizował ostatnio znaczną przecenę, która spodobała się bardzo wielu osobom. Stwierdzili, że trzeba skorzystać z niej jak najszybciej, w związku z czym prędko udali się do sklepów. Problem w tym, że na miejscu nie potrafili zachować się jak należy. Efekty ich zachowania zostały uwiecznione przez internautów.

Lidl regularnie proponuje nowe oferty

– Skecz kabaretu Ani Mru-Mru pod tytułem „Supermarket” cały czas aktualny. Promocja na kapustę w jednym z kraśnickich marketów – komentuje portal Kraśnik24 na Facebooku.

To właśnie w mieście z województwa lubelskiego doszło do wydarzenia, które zbulwersowało wielu internautów. Na fotografii doskonale widać, że część sklepu została zdewastowana przez klientów, którzy rzucili się na młodą kapustę. Została ona przeceniona z 3,99 zł na 1,99 zł, co dla wielu okazało się wyjątkowo interesującą okazją.

źródło: pikio.pl

Share