Co się dzieje z Beatą Tyszkiewicz?! Miała poważne problemy ze zdrowiem, teraz zapadła cisza

Beata Tyszkiewicz przestraszyła wszystkich fanów, gdy w 2017 roku przekazała informacje o rozległym zawale. Zniknęła wtedy z telewizji, a stan jej zdrowia był szeroko omawiany w większości mediów. Teraz jednak nic nie wiadomo o stanie ikony polskiego kina. Fani robią się coraz bardziej zaniepokojeni.

Beata Tyszkiewicz zdecydowanie była ulubioną jurorką „Tańca z gwiazdami”. Klasa i miłe komentarze aktorki wprowadzały do show przyjemną atmosferę oraz dodawały otuchy nawet najsłabszym uczestnikom.

Nic dziwnego, że wierni widzowie programu wyczekują powrotu gwiazdy do pracy w telewizji, a każda wzmianka na temat jej samopoczucia jest dla nich bardzo cenna. Od jakiegoś czasu jednak wszyscy milczą na ten temat, wywołując coraz więcej obaw.

.

Beata Tyszkiewicz przeszła ciężkie chwile. Polacy drżeli o jej życie

Chyba każdy Polak wie, jak groźny dla zdrowia i życia jest jest zawał. Wiele osób zginęło właśnie z powodu tej dolegliwości, dlatego gdy podano informację, że największa dama polskiego kina wylądowała w szpitalu z takim rozpoznaniem, wiele osób było przerażonych. Aktorka jednak przeżyła, ale jak sama przyznawała, była bardzo słaba.

Kiepski stan zdrowia sprawił nawet, że przywiązana do papierosów Beata Tyszkiewicz zdecydowała się rzucić nałóg. Stwierdziła, że nie chce dodatkowo obciążać serca. Co więcej, gwiazda zadecydowała o porzuceniu pracy w telewizji. Nagrania były bardzo stresujące, a do tego męczące. Ponadto, córki załatwiły matce pomoc zaufanej osoby, która miała zająć się codziennymi sprawunkami.

Fani mieli co raz więcej powodów do zmartwień, gdy sama aktorka stwierdziła, że nie czuje się najlepiej.

– Nie jest tak, jakbym sobie tego życzyła. Czuję się jeszcze niespecjalnie. Ale mam nadzieję, że wszystko wróci do normy, gdy przyjdzie wiosna – powiedziała w wywiadzie z „Twoim Imperium”.

Brak wiadomości o stanie ikony polskiego kina. Fani są przerażeni

Informacje, jakie docierały do wielbicieli aktorki, nie były optymistyczne, jednak mimo to większość z nich czekała na jej wielki powrót. Nadzieja, że wkrótce po raz kolejny zobaczą ulubiona jurorkę w „Tańcu z gwiazdami”, ciągle w nich żyła. Teraz jednak zaczynają się bardzo niepokoić.

Od dłuższego czasu nikt nic nie słyszał o tym, jak czuje się Beata Tyszkiewicz. Ani ona, ani nikt jej najbliższego otoczenia nie wypowiadali się na temat samopoczucie gwiazdy. Nie wiadomo, czy czuje się już lepiej, czy ciągle jest osłabiona po przejściach z 2017 roku. Cisza na ten temat wywołuje bardzo negatywne odczucia.

Niektóry obawiają się, że z gwiazdą jest już bardzo źle. Do tej pory zawsze otrzymywali jakieś wiadomości więc nagła przerwa bardzo ich denerwuje. Obawiają się, że stan zdrowia ich idolki jest gorszy niż kilka tygodni temu i ciągle czekają na jakikolwiek znak od rodziny damy.

źródło: pikio.pl

Share