Stanisław, znany jako "Sting" z "Sanatorium Miłości 6", zaskoczył wszystkich swoją decyzją! Po 20 latach życia w Irlandii postanawia wrócić do Polski.


Nowe życie po programie


Udział w "Sanatorium Miłości" okazał się dla Stanisława punktem zwrotnym. Sukces w programie i nowe znajomości skłoniły go do rewolucji w swoim życiu.


"Ten rok jest dla mnie szczególny i powiedziałem sobie, że czas wracać do Polski" - wyznał Stanisław w rozmowie z Faktem. "Kocham Polskę, choć jak tu wrócę, to będę na pewno ambasadorem Irlandczyków u nas, bo to fantastyczni ludzie".


Powrót do korzeni


Stanisław planuje zamieszkać w rodzinnej miejscowości, Łukowie. Ma tam dom, który przepisał na dzieci, ale bliscy czekają na niego z otwartymi ramionami.


"Mam więc gdzie wrócić i to mnie cieszy. Wracam więc na stare śmieci. Tam każdy kącik przypomina o dawnych latach. Działkę mam sporą, bo ma 18 arów i to cieszy podwójnie" - cieszy się kuracjusz.


Co dalej?


Choć Stanisław nie zdradził jeszcze szczegółów swoich planów na przyszłość, jedno jest pewne - czeka go nowe, ekscytujące życie w Polsce. Będziemy z uwagą obserwować jego dalsze losy!


Czy Stanisław odnajdzie szczęście w Polsce? Jakie nowe wyzwania czekają go na ojczystej ziemi? Czas pokaże!


To też może cię zainteresować: Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora razem? Tajemnicze spotkania byłych gwiazd TVP intrygują fanów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Synowa zasugerowała, abyśmy przenieśli się do domu opieki": To najlepsza decyzja, mimo że mamy czwórkę dzieci