Anna Maria Wesołowska znana jest większości z paradokumentalnych seriali sądowniczych, gdzie z rozwagą i empatią ferowała wyroki. Jednak jej życie prywatne to pasmo wzruszeń, tragedii i niezwykłej siły ducha, informuje Goniec.


Sędzia z misją


Choć w serialach "Sędzia Anna Maria Wesołowska" i "Wesołowska i mediatorzy" wcielała się w surową, ale sprawiedliwą sędzię, w życiu prywatnym kieruje się głęboką misją edukowania społeczeństwa. Nawet na emeryturze aktywnie angażuje się w popularyzację wiedzy prawniczej, kierując się motywowaną traumą z przeszłości chęcią ochrony młodych ludzi.


Prywatne dramaty


Anna Maria Wesołowska jest nie tylko matką dwóch córek i babcią, ale i doświadczoną przez życie kobietą. W wywiadzie dla Plejady wyznała, że rola babci jest dla niej niezwykle ważna, a wnuki dodają jej sił. Niestety, los nie oszczędził jej bolesnych strat. Kilka lat temu odeszła na zawsze ukochana połowa jej życia - mąż Ryszard, zaledwie rok przed ich 50. rocznicą ślubu. Śmierć męża była ogromnym ciosem, a żal i ból po tej stracie do dziś towarzyszą Annie Marii Wesołowskiej.


Nowotwór i walka o życie


To jednak nie koniec traumatycznych doświadczeń. Jakiś czas temu u Anny Marii Wesołowskiej zdiagnozowano nowotwór mózgu. Początkowo ignorowała objawy, zrzucając zawroty głowy na karb zmęczenia. Dopiero rezonans magnetyczny ujawnił niepokojące zmiany. Po operacji, z myślą o najgorszym, spisała testament. Na szczęście zabieg się powiódł i Anna Maria Wesołowska powróciła do zdrowia.


Nielitościwe komentarze i siła ducha


Choć cieszyła się z odzyskanego zdrowia, musiała zmierzyć się z bolesnymi komentarzami internautów dotyczącymi zmian w jej wyglądzie po operacji. Niektórzy nie szczędzili jej słów krytyki, sugerując operacje plastyczne. Anna Maria Wesołowska z godnością odpowiedziała na te zarzuty, podkreślając, że zmiany te są wynikiem poważnego zabiegu onkologicznego, a nie kaprysu.


To też może cię zainteresować: "Sylwester Marzeń" znika z Zakopanego. Golec uOrkiestra reaguje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Szymon Hołownia ma poważne problemy. Najnowsze doniesienia są jak grom z jasnego nieba