Viki Gabor to bez wątpienia jedna z najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Już w tak młodym wieku osiągnęła imponujące sukcesy, a jej kariera nabiera rozpędu. Mimo natłoku obowiązków, 17-latka nie zapomina o edukacji i dba o to, by zdobyć wykształcenie. Jak udaje jej się połączyć naukę z muzyczną pasją?


Viki dała się poznać szerszej publiczności dzięki programowi "The Voice Kids", a prawdziwą sławę zdobyła, zwyciężając w Konkursie Eurowizji dla Dzieci w 2019 roku. Jej chwytliwy utwór "Superhero" podbił serca nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Od tamtej pory młoda wokalistka wydała kilka singli i płyt, a także licznie koncertuje, zachwycając publiczność swoim talentem i energią, informuje Pudelek.


Obecnie Viki promuje swój najnowszy singiel "Daj mi znak", a w jednym z wywiadów poruszyła ważną kwestię - łączenia edukacji z karierą muzyczną. Jak przyznała, od początku swojej kariery korzysta z nauczania zdalnego, co pozwala jej na elastyczne dopasowanie planu lekcji do intensywnego grafiku koncertowego.


"Mam taki komfort, że nikt się na mnie nie patrzy i mogę się skupić na lekcjach. Jakbym była w szkole teraz, to pewnie bym nie miała spokoju, więc odpowiada mi ten schemat" - wyznała Viki.


Mimo młodego wieku, artystka wykazuje się dużą odpowiedzialnością i świadomością wagi wykształcenia. Jak podkreśliła, zarówno jej rodzice, jak i ona sama dbają o to, by edukacja szła w parze z rozwijającą się karierą.


"Mama zawsze mnie pcha do tej szkoły, tak samo, jak i tata. Mnie na tym też zależy, więc jest dobrze. Pamiętam, że mieliśmy taką rozmowę, że szkoła musi być zrobiona. Kariera karierą, ale szkoła musi być" - mówi Viki.


Viki Gabor to bez wątpienia wzór do naśladowania dla młodych ludzi. Udowadnia, że można połączyć pasję z rozwijaniem swoich umiejętności i zdobywaniem wykształcenia. Jej historia jest inspiracją do tego, by dążyć do swoich marzeń, nie zważając na przeszkody.


Warto również zwrócić uwagę na to, że Viki korzysta z możliwości, jakie daje jej edukacja zdalna. To pokazuje, że taka forma nauki może być skuteczna i dostosowana do indywidualnych potrzeb uczniów, nawet tych o tak napiętym grafiku jak młoda gwiazda muzyczna.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Mamo, miałaś nam pomóc, a wydałaś mnóstwo pieniędzy na restaurację": Nawet sobie nie wyobrażam, ile goście zjedli i wypili


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zenek Martyniuk o relacji z wnuczką. Czy ma z nią kontakt