Anna Lewandowska, znana polska trenerka fitness i propagatorka zdrowego stylu życia, wywołała burzę w mediach społecznościowych po udostępnieniu zdjęć z odważnej sesji przeprowadzonej na paryskich ulicach. Jej stylizacja, składająca się m.in. z futra polskiej marki, kozaków Miu Miu i bardzo krótkich spodenek przypominających majtki, spotkała się z mieszanymi reakcjami internautów.

Anna Lewandowska, zazwyczaj kojarzona z aktywnym trybem życia i zdrowymi nawykami, postanowiła eksperymentować z modą podczas sesji w Paryżu. Skórzane minispodenki, odsłaniające pośladki, oraz futro polskiego producenta Le Brand stały się głównym tematem dyskusji. Zdjęcia pokazują również kozaki Miu Miu, rajstopy i zamszową torebkę, tworząc nietypową, wręcz kontrowersyjną stylizację, informuje Goniec.

Reakcje internautów na odważną stylizację Anny Lewandowskiej są zdecydowanie podzielone. Pod postem na Instagramie można znaleźć komentarze pełne zachwytu nad urodą trenerki oraz jej oryginalnością w doborze ubrań. Z drugiej strony, nie brakuje także krytycznych głosów, które wyrażają oburzenie i twierdzą, że taka stylizacja nie przystoi osobie znanej z promowania zdrowego i aktywnego trybu życia.

Niektórzy internauci sugerują, że Anna Lewandowska powinna zachować "godność i klasę", unikając zbytniego odsłaniania ciała. Porównywana jest również do innych postaci publicznych, co wzbudza kontrowersje dotyczące jej obecnej ścieżki artystycznej. Krytycy przestrzegają przed utratą wiarygodności i schodzeniem na drogę, która może zaszkodzić jej dotychczasowemu wizerunkowi.

Anna Lewandowska to postać o ogromnej popularności, a jej profil na Instagramie śledzi blisko 6 milionów osób. Oprócz sesji fotograficznych, prezentuje także codzienne życie, ćwiczenia, przepisy na zdrowe posiłki oraz różne aspekty swojej działalności, takie jak Foods by Ann, Levann Supplements czy catering dietetyczny. Czy eksperymentacyjna sesja w Paryżu wpłynie na jej reputację i opinie fanów, pozostaje otwarte pytanie.

Ponadto, Anna Lewandowska prowadzi różne przedsięwzięcia, takie jak Foods by Ann (naturalna żywność), Levann Supplements (suplementy), Phlov (kosmetyki naturalne) oraz catering dietetyczny. Oferuje również treningi i diety dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Czy kontrowersyjna sesja w Paryżu odbije się na reputacji Anny Lewandowskiej, czy może przyczyni się do jeszcze większej różnorodności w jej artystycznych eksploracjach, pozostaje do obserwacji. Jedno jest pewne - Anna Lewandowska zawsze potrafi zaskoczyć i pozostaje jedną z najważniejszych postaci w świecie fitnessu i stylu życia w Polsce.

To też może cię zainteresować: Zmiany w TVP. Zenek Martyniuk i Marcin Miller komentują nową strategię

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Wybaczyłam mojemu ojcu, który zostawił moją matkę i mnie 20 lat temu, a ona miała do mnie pretensje