Ostatnio w mediach społecznościowych głośno było o Jakubie Rzeźniczaku, który niedawno ogłosił narodziny swojej drugiej córki, Antoniny, wraz z żoną Pauliną. Piłkarz aktywnie dzieli się na Instagramie radosnymi chwilami z noworodkiem, jednak fani wciąż pamiętają o tragicznej historii związanej z jego pierworodną córką Inez.

18. lutego Jakub Rzeźniczak ujął świat sercem, ogłaszając narodziny córki Antoniny. Na opublikowanym zdjęciu widzimy uśmiechniętego piłkarza, trzymającego w ramionach swoje nowonarodzone dziecko. Jednak, mimo radosnych chwil związanym z nową przyjściem na świat, pamięć o pierwszej córce Jakuba, Inez, wciąż pozostaje żywa, informuje Goniec.

Rzeźniczak wcześniej związał się z Magdaleną Stępień, z którą miał syna. Niestety, chłopiec zmarł w 2022 roku po walce z ciężką chorobą nowotworową. Po tym tragicznym wydarzeniu, piłkarz związał się z Pauliną, z którą niedawno powitali na świecie córkę Antoninę.

Jednak relacje Rzeźniczaka z pierworodną córką Inez, którą miał z poprzednim związkiem z Eweliną Taraszkiewicz, były tematem wielu spekulacji i kontrowersji. W wywiadach udzielanych w mediach, piłkarz wielokrotnie wspominał o braku relacji z Inez, a także o trudnościach w budowaniu więzi.

Niedawno, pod jednym z postów Rzeźniczaka ogłaszającego narodziny Antoniny, pojawił się komentarz jednej z obserwujących, gratulujący piłkarzowi stworzenia swojej rodziny. Jednak komentarz ten podkreślał fakt, że Antonina to jego pierwsza córka, co wywołało zainteresowanie i kontrowersje. Ewelina Taraszkiewicz, matka Inez, zwróciła uwagę na ten komentarz, podkreślając, że fakty są niezaprzeczalne – Inez jest pierwszą córką Jakuba.

Część społeczności zwróciła uwagę na polubienie tego komentarza przez Rzeźniczaka, co wywołało kolejne spekulacje na temat relacji piłkarza z pierworodną córką. Taraszkiewicz, odpowiadając na te doniesienia, podkreśliła, że nie chce zakłamywać rzeczywistości, a Inez pozostanie zawsze pierwszą córką Jakuba Rzeźniczaka.

Mimo wszystko, Ewelina Taraszkiewicz podkreśliła, że nie życzy nikomu złego, również Antoninie, i życzy nowonarodzonej dziewczynce zdrowia i radości w życiu. Czy te ostatnie wydarzenia wpłyną na relacje między Rzeźniczakiem a jego pierworodną córką, czas pokaże.

Jak informował portal "Życie News": Siostra Zenka Martyniuka wyjawia całą prawdę o ich rodzinie. Zwłaszcza o matce króla disco polo

Przypomnij sobie: Sprawa zatrucia w Nowej Dębie. Sprzedawcy przerwali milczenie. Głos zabrali i ich sąsiedzi