Kiedy wychodziłam za mąż, wiedziałam, że mój partner miał wcześniej żonę i dziecko. Byłam sceptyczna, co do naszego związku. Myślałam, że będę musiała się nim dzielić z jego byłą rodziną. Dlatego długo zwlekałam z decyzją o wspólnym życiu. Musiałam być pewna, że będzie tylko mój.

Zamieszkaliśmy razem w moim mieszkaniu. Po dwóch latach mi się oświadczył, a ja się zgodziłam. Nie utrzymywał bliższych relacji z byłą. Płacił jej alimenty, a w weekendy zabierał gdzieś syna. Uznałam, że nie będą mi wchodzić w drogę, dlatego przyjęłam oświadczyny.

Kobieta/YouTube @Historie Życiowe
Kobieta/YouTube @Historie Życiowe
Kobieta/YouTube @Historie Życiowe

Ja i Andrzej doczekaliśmy się dwójki synów. Mieszkamy wspólnie w należącym tylko do mnie trzypokojowym mieszkaniu. Remontowaliśmy moje mieszkanie i kupowaliśmy nowy sprzęt AGD i meble. Niedawno zmarły babcie z obu stron, a ja odziedziczyłam dwa mieszkania. Dokładniej, jedno z mieszkań zostało przekazane mojej matce, ale ona zdecydowała się przekazać je mnie, choć pod warunkiem, że podzielę te dwa mieszkania między moich synów. Zgodziłam się.

Mąż nie wtrącał się w nic, dopóki nie zorientował się, że jego najstarszy syn został z niczym. Andrzej przyszedł ze mną z rozmową. Zaczął mówić o tym, że wkrótce jego syn skończy szkołę, stanie się dorosły i będzie musiał wyprowadzić się od matki.

„Dwóch moich synów ma zapewnione mieszkania, ale co z moim najstarszym dzieckiem? Powinniśmy zaciągnąć kredyt hipoteczny i kupić też coś dla niego. Damy radę spłacić wszystko” – powiedział.

„Twój syn z pierwszego małżeństwa nie jest moim problemem. Jeśli chcesz zaciągać kredyt, zrób to ze swoją byłą partnerką” – powiedział.

„Ona zarabia grosze, ciągle wspierają ją rodzice. Nas stać na kredyt hipoteczny”.

„Kochanie, nie kupię twojemu dziecku mieszkania. Jesteście jego rodzicami, więc to wasza sprawa. Nie będę dla obcego człowieka oszczędzać pieniędzy na własnych dzieciach” – zakończyłam rozmowę.

Mężczyzna/YouTube @Ploteczki
Mężczyzna/YouTube @Ploteczki
Mężczyzna/YouTube @Ploteczki

Teraz mój mąż nie odzywa się do mnie od dwóch dni. Uważa, że ​​go nie wspieram, ale wpadł na „genialny” pomysł.

To też może cię zainteresować: Domowy sposób na kwitnienie roślin doniczkowych. Prosta metoda, która uratuje Twoje rośliny

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Izabela Zapendowska jasno o piosence, która będzie reprezentować Polskę na Eurowizji. To ona uczyła najlepszych polskich wokalistów. Co sądzi o Lunie

O tym się mówi: Fałszywe doniesienia o odejściu Agnieszki Kotulanki krążyły przez lata. Co naprawdę się stało z aktorką