Od dłuższego czasu mówi się, że Władimir Putin jest przewlekle chory. Nie da się ukryć, że podczas wielu wystąpień czy spotkań chwilami dziwnie się zachowuje.

Portal „o2” podaje, ze kolejny incydent miał miejsce podczas spotkania przywódców Rosji i kilku innych państw azjatyckich takich jak Kazachstan, Kirgistan, Tadżykistan i Armenia, które należą do Organizacji Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym (OUBZ).

Dziwne ruchy

Kamery na Kremlu uchwyciły jak Władimir Putin porusza swoją nogą. Lewą stopą zataczał najpierw kręgi, a potem wykręcał całą nogę. Robił to w trakcie rozmowy z przywódcą Tadżykistanu o stosunkach politycznych i handlowych między krajami.

Emomali Rahmon też zwrócił na to uwagę przypatrując się przez moment zachowaniu Putina, a następnie zakłopotany szybko spojrzał gdzieindziej udając, że nic nie widzi.

W tym czasie rosyjski prezydent nadal mówił jak gdyby nigdy nic więc albo zachował kamienną twarz, albo po prostu nie wiedział co robi. Władimir Putin poruszał też nerwowo nogami w dalszej części spotkania.

To nie jedyny incydent w ostatnim czasie. Wiele osób zwróciło uwagę na to, że w trakcie hucznie obchodzonego Dnia Zwycięstwa prawie się nie ruszał i większość czasu siedział przykryty kocem, a także nie używał prawej ręki.

Myślicie, że jest chory?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Eksperci gospodarczy z powalającymi na kolana wnioskami na przyszłość. Za chwilę ma nas czekać żywnościowy armagedon. Sytuacja jest zła i pogarsza się

Jak informował portal „życie.news”: Nad Morzem Bałtyckim pojawiły się rosyjskie myśliwce. Ten fakt zaniepokoił polskie władze. Samoloty Rosji wywołały duże zamieszanie. Co mogą oznaczać

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Tomasz Kammel nie popisał się swoim zachowaniem! Prezenter wywołał łzy u małego chłopca, po czym sam zaczął się śmiać. Do sieci trafiło nagranie wideo

Sprawdź również ten artykuł: Sanatorium Miłości 4: W programie narodziło się uczucie między kilkoma seniorami i powstały interesujące pary. Widzowie myślą, czy związki przetrwają