Chciała udowodnić synowi, że jest fit. Zaklinowała się.

Filmik z „dramatycznej” akcji ratunkowej robi w sieci furorę. A jego bohaterką została 28-letnia Demi Labne, która postanowiła powtórzyć sztuczkę syna. Kilkuletni chłopczyk wszedł cały do małej basenowej szafki na ubrania. Demi stwierdziła, że ona również się zmieści. Pomyliła się. Było o krok od wezwania strażaków. Na szczęście wystarczył żel pod prysznic i dużo siły.

28-latka wraz z koleżanką i dziećmi wybrali się na basen. Nie zdążyły jednak popływać, bowiem w szatni wymyśliły, ich zdaniem, świetną zabawę. A chodziło o schowanie się w basenowej szafce, która jak wiadomo – do największych nie należy. Sięgający co najwyżej 140 centymetrów chłopczyk z trudem, ale się zmieścił. Jego mama postanowiła powtórzyć rodzinny sukces i tym samym udowodnić, że jest na tyle fit, że również i ona nie nie będzie miała problemu z zadaniem.

Siadła tyłem, wciskając się z całej siły we wnękę. Głowa jakoś przeszła, biodra ledwo. Wówczas poczuła, że jest unieruchomiona. – Nie mogę się ruszyć, nie mogę się ruszyć – krzyczała spanikowana młoda mama. Koleżanka jednak zamiast jej pomóc, wybuchła gromkim śmiechem i zaczęła kręcić filmik.

W ratowanie Demi zaangażowały się za to dzieci, które ciągnęły kobietę z całych sił za ręce. Niestety, poza kończynami, cała reszta ciała odziana w strój kąpielowy na dobre utknęła w szafce. Na ratunek przybył nawet ochroniarz, który był o krok od wezwania straży pożarnej.

– Nie mogłam jej pomóc, bo tak bardzo się śmiałam. Liczyłam, że zrobi to ten przystojny ochroniarz – żartowała przyjaciółka. I faktycznie mężczyzna wpadł na pomysł, aby krawędzie szafki posmarować żelem pod prysznic. Udało się! 28-latka w końcu wyślizgnęła się z pułapki. Teraz jest gwiazdą internetu. Lecz czy tego właśnie chciała?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

1

2

3

4

5

źródło: fakt.pl

Share